The Winter Half Tour of Bradwell Start List

Saturday 08 February 2020 Competitor Statistics (Total=170, Online=100%) See the Event Website for ā€ˇfurther details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Entry
No
Name Age
Class
Club Co. Start Time
Half Tour (170)
1Mark Kemp M40 Hermitage Harriers RCGBR tba
2Rob Beers M45 Barrow RunnersGBR tba
3Patricia Valentine W40 Formula One Circuit CrewGBR tba
4Dan Pickup MSEN Farnborough StridersGBR tba
5Jane Adlard W50 Goyt Valley StridersGBR tba
6Linette Ruston W40 Goyt Valley StridersGBR tba
7Mark Ruston M40 Goyt Valley StridersGBR tba
8Chris Smith MSEN Glossopdale HarriersGBR tba
9Kirstine Archer WSEN GBR tba
10Chris Tetley M60 Goyt Valley StridersGBR tba
11Paul Joels MSEN Holme Pierrepont RCGBR tba
12Ian Crutchley M40 Glossopdale HarriersGBR tba
13Martin Berry M45 GBR tba
14Matthew Daniel MSEN Sheffield Hash House HarriersGBR tba
15Helen Wright WSEN Penistone Footpath Runners & ACGBR tba
16Helen Clarke W40 Formula One Circuit CrewGBR tba
17Steven Pepper MSEN GBR tba
18Lynne Taylor W45 Glossopdale HarriersGBR tba
19James Hartley M45 Hallamshire Harriers SheffieldGBR tba
20Claire Conway WSEN Totley ACGBR tba
21Helen Gray W50 Goyt Valley StridersGBR tba
22Toby Evans M45 Portsmouth Triathletes GBR tba
23Ivan Causer M50 GBR tba
24Wioleta Wydrych WSEN Glossopdale HarriersGBR tba
25Paul Shipley M50 Sheffield Triathlon ClubGBR tba
26Wendy Groom W40 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
27Dean Harding MSEN Steel city stridersGBR tba
28Chris Jones MSEN Steel City Striders RCGBR tba
29Benjamin Brindley MSEN Tideswell Running ClubGBR tba
30Rachel Walton W40 Glossopdale HarriersGBR tba
31Chris Harle M60 GBR tba
32Robert Graveley M50 GBR tba
33Cheryl Stitt W45 Glossopdale HarriersGBR tba
34Darren Bristow M50 Hallamshire HarriersGBR tba
35Kayleigh Renberg-Fawcett WSEN N/aGBR tba
36Mike Perry M55 Mercia Fell RunnersGBR tba
37David Swift-Rollinson M50 Barrow RunnersGBR tba
38Tom Moseley M45 GBR tba
39Amanda Porter W45 SouthwelllGBR tba
40Roy Whittle M45 Goyt Valley StridersGBR tba
41Adam Chambers MSEN Dark Peak Fell RunnersENG tba
42Matt Cowing M40 SNAFUGBR tba
43Giles Polito M45 GBR tba
44Lindsay Palmer W50 Glossopdale HarriersGBR tba
45Chloe Abbott WSEN Goyt Valley StridersGBR tba
46Kate Bowden W50 Glossopdale Harriers GBR tba
47Caroline Greenwood WSEN GBR tba
48Ben Stocks MSEN GBR tba
49Barnabas Rex MSEN GBR tba
50Michal Cwiekala M40 GBR tba
51Mark Elwis M55 Matlock ACGBR tba
52David Hughes M45 GBR tba
53Amy Hughes W40 GBR tba
54Patrick Kingston M40 GBR tba
55David Clifton MSEN GBR tba
56Andy Ebbens MSEN GBR tba
57John Gaffney M40 Glossopdale Harriers GBR tba
58Libbi McGibbon WSEN Cheshire Hash HarriersGBR tba
59Andrew Mansfield M40 GBR tba
60Tim Sterland MSEN GBR tba
61Simon Chandler M40 Wetherby Runners ACGBR tba
62Dean Ridgeway MSEN GBR tba
63Tim Tunnard M50 Wetherby Runners ACGBR tba
64Wade Fodden M40 Long Eaton Running ClubGBR tba
65Richard Bell M50 Wetherby runners GBR tba
66Jon Heathfield M55 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
67Steve Hand M55 Derwent Runners (Derby)GBR tba
68Rebecca Glen W40 Goyt Valley StridersGBR tba
69Ben Denne M45 GBR tba
70Jennifer Hulley W45 Stockport Harriers & ACGBR tba
71David Hulley M40 Stockport Harriers & ACGBR tba
72David George M55 GBR tba
73Steve Hennessey M60 Goyt valley striders GBR tba
74Simon Rutherford MSEN GBR tba
75Stephen Bark M45 Lincoln & District RunnersGBR tba
76Nick Ham M55 Glossopdale HarriersGBR tba
77Josh Williams MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR tba
78Gerald Connor M60 Retford ACGBR tba
79Laurence Piercy MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR tba
80Tracy Vernon W55 Goyt valley striders GBR tba
81Rebecca Smith W45 Glossopdale HarriersGBR tba
82Mark Goodburn M45 Team Little FellaGBR tba
83Ishmael Burdeau M50 Vegan RunnersGBR tba
84Mike Wharton M40 Sale Harriers ManchesterGBR tba
85Lee Barratt M50 Stockport HarriersGBR tba
86Andrew Sutton M40 Macclesfield Harriers & ACGBR tba
87Joe Tabberer MSEN GBR tba
88Jude Stansfield W50 Glossopdale HarriersGBR tba
89Alison Holt W50 Glossopdale HarriersGBR tba
90Georgina Burdeau W40 GBR tba
91Neil Thompson M50 GBR tba
92Sarah Walch W40 Penistone Footpath Runners & ACGBR tba
93Paul Axon M40 GBR tba
94Madeleine Rogers W40 Fat Boys RCGBR tba
95Peter Fleming M60 GBR tba
96Mark Domaille M55 Wakefield District H & ACGBR tba
97George Domaille MSEN Wakefield District H & ACGBR tba
98Dave Lodwick M55 Roadhoggs Leicester ACGBR tba
99Duncan Shea-Simonds M45 Race Hub Triathlon ClubGBR tba
100Claire Shea-Simonds W40 Race Hub Triathlon ClubGBR tba
101Rachael Lundgren WSEN Totley ACGBR tba
102Lucy Gossage W40 GBR tba
103Piers Pye-Watson MSEN Grantham Running ClubGBR tba
104Andrew Watson M45 Matlock ACGBR tba
105Marc Kinch M50 Long Eaton RCGBR tba
106Olive Bigmore W40 Northwich Running ClubGBR tba
107Martin Critchley M45 Horsforth HarriersGBR tba
108Catherine Lawrence W40 Northwich Running ClubGBR tba
109Nick Wallhead M40 Wetherby Runners ACGBR tba
110Bevan Adams M45 Retford ACGBR tba
111Lola Ritchie WSEN GBR tba
112Mark Roberts MSEN GBR tba
113Vinod Palissery M40 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
114Christine Bowen W60 Goyt Valley StridersGBR tba
115Mark Davenport MSEN Glossopdale HarriersGBR tba
116David Patrick M50 Ashbourne RCGBR tba
117Phil Howson M50 GBR tba
118James Lurati MSEN Achille Ratti Climbing ClubGBR tba
119Matt Podd M60 Otley ACGBR tba
120Emily Stephenson WSEN GBR tba
121Elizabeth Lakin W40 Long Eaton RCGBR tba
122Chris Westwood M40 GBR tba
123Gordon Nicoll M55 Altrincham & District ACGBR tba
124Jason Bennett M45 Buxton A/CGBR tba
125Andy Charlton MSEN GBR tba
126James McMurtry M50 Ashbourne RCGBR tba
127Keith Morgan M50 Ashbourne RCGBR tba
128Steven Bacon MSEN Norfolk Trail RunnersGBR tba
129Max Howard M60 Retford ACGBR tba
130Glynn Carter M55 GBR tba
131Derek Chetwin MSEN Matlock acGBR tba
132Martin Lamb MSEN GBR tba
133Andrew Pritchard MSEN NoneGBR tba
134Andrew Fry MSEN Steel City Striders RCGBR tba
135Nigel Scaife M45 Nidd Valley Road RunnersGBR tba
136Julia Nolan W50 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
137Sarah Pritchard WSEN Steel City Striders RCGBR tba
138Miles Winter M40 North Derbyshire RCGBR tba
139Andy Reid M40 Porter ValleyGBR tba
140Kate Horsley W40 GBR tba
141Simon Bray M45 Sinfin RCGBR tba
142Leigh Harris M45 Uttoxeter Road GBR tba
143Nathan Ball MSEN Sale Harriers ManchesterGBR tba
144Vicente Ponsoda MSEN GBR tba
145Neil Cooney M50 GBR tba
146Paul Watson M45 Spenborough & Dist ACGBR tba
147Harriet Drouin WSEN Penistone Footpath Runners & ACGBR tba
148Paul Skuse M40 Glossopdale HarriersGBR tba
149William Chang M40 Long Eaton Running ClubGBR tba
150Jon Moulding M40 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
151Neil Blatherwick M40 LERCGBR tba
152Bernard Stricker MSEN GBR tba
153Tasha Chandler WSEN Abingdon and Vale Tri ClubGBR tba
154Paul Lewis M50 Long Eaton RCGBR tba
155Anne Stefaniak WSEN SouthwellGBR tba
156Andy Kenyon M50 GBR tba
157Kevin Good M40 Macclesfield Harriers & ACGBR tba
158Wendy Trelease W45 Glossopdale HarriersGBR tba
159Ben Barker MSEN N/AGBR tba
160Luke Holme MSEN Glossopdale HarriersGBR tba
161Nicola Pennington W45 Glossopdale HarriersGBR tba
162John Pollard M65 Glossopdale HarriersGBR tba
163Jacob Ratcliffe MSEN GBR tba
164Neil Evans-Mudie M45 GBR tba
165Angela Reihani W50 GBR tba
166Ian Challans MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR tba
167Jon Robinson M45 GBR tba
168Ben Thompson MSEN Bury Athletic ClubGBR tba
169Caroline Lloyd W40 GBR tba
170Jeremy Windsor M45 Fat Boys HathersageGBR tba

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351