Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Gladstone 9 Race 2019 Start List
Saturday 31 August 2019
Competitor Statistics (Total=64, Online=97%)
Postal entries (nnn*) were last uploaded on 28 August 2019
Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename.
See the
Event Website
for further details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
Abergele Harriers
Buckley Runners
Calder Valley Fell Runners
Canicross Anglesey
Canicrosser Clwyd
Deestriders
Deestriders RC
Ellesmere Port RC
Eryri Harriers
Formula One Circuit Crew
Hebog
Helsby RC
Mersey Tri
Mysteruns of Abergele
North Wales Road RC
Pensby Runners
Prestatyn RC
Rossendale Harriers & AC
Snowdonia Society
Tattenhall Runners
Trawden AC
Wrexham Amateur AC
AND Country =
All
GBR
Bib
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
9 miles
(64)
401
Paul Aird
M60
Deestriders RC
GBR
402
Tom Albiston
MSEN
GBR
403
Iwan Ap Trefor
MSEN
Hebog
GBR
404
Jaclyn Artist
WSEN
Eryri Harriers
GBR
405
Sarah Barnwell
W50
Eryri Harriers
GBR
406
Laura Baynham-Hughes
W40
Helsby RC
GBR
407
Tom Blakemore
MSEN
Canicrosser Clwyd
GBR
408
Nic Brook
M45
Eryri Harriers
CYM
409
Jez Brown
M45
Buckley Runners
GBR
410
Tim Cahill
M55
Abergele Harriers
GBR
411
Christine Cammillare
WSEN
Deestriders RC
GBR
412
Jonathan Cole
M40
Ellesmere Port RC
GBR
413
Terry Coleman
M60
Eryri Harriers
GBR
414
Geoff Collins
M60
Helsby RC
GBR
415
Chris Cook
M55
Eryri Harriers
GBR
416
Benjamin Crossley
MSEN
Helsby RC
GBR
417
Mick Dobson
M45
Trawden AC
GBR
418
Robert Eadon
MSEN
Canicross Anglesey
GBR
419
Simon Edwards
M45
Buckley Runners
GBR
420
Peter Fleming
M55
GBR
421
Neil Gooding
M45
GBR
422
Beverley Goodson
W50
Deestriders
GBR
423
Daniel Goodwin
MSEN
GBR
424
Adam Gordon
M45
Helsby RC
GBR
425
Lisa Grantham
W45
Pensby Runners
GBR
426
James Greenwood
MSEN
GBR
427
Tim Hayle
MSEN
GBR
428
Jenny Heming
W45
Eryri Harriers
GBR
429
Paul Hodges
M50
Eryri Harriers
GBR
430
Claire Holmes
WSEN
Snowdonia Society
GBR
431
Sophie Horrocks
WSEN
Rossendale Harriers & AC
GBR
432
Megan Hughes
W40
Eryri Harriers
GBR
433
John Humphries
M60
Eryri Harriers
GBR
434
Levente Incze
MSEN
Eryri Harriers
GBR
435
Sue Jones
W55
GBR
436
Kate Lightfoot
W45
Tattenhall Runners
GBR
437
Frederick Maier
MSEN
Eryri Harriers
GBR
438
John Mainwaring
M65
Eryri Harriers
GBR
439
Rebecca Massey
W45
Tattenhall Runners
GBR
440
William Miller
MSEN
Eryri Harriers
GBR
441
Gemma Moore
WSEN
North Wales Road RC
GBR
442
Shona Moore
WSEN
Mersey Tri
GBR
443
Gethin Morgan
MSEN
GBR
444
Lucy O’Donnell
WSEN
Eryri Harriers
GBR
445
Maggie Oliver
W70
Eryri Harriers
GBR
446
Dylan Owen
M55
GBR
447
David Richards
M60
Formula One Circuit Crew
ENG
448
Brian Robbins
M75
Eryri Harriers
GBR
449
Andrew Roberts
M55
Mysteruns of Abergele
GBR
450
Gavin Roberts
MSEN
Eryri Harriers
GBR
451
James Rogers
M45
Prestatyn RC
GBR
452
Tracy Rogers
WSEN
Buckley Runners
GBR
453
Andrea Rowlands
W45
Eryri Harriers
GBR
454
Ellie Salisbury
W55
Eryri Harriers
GBR
455
Sarah Seery
WSEN
Eryri Harriers
GBR
456
John Simpson
M50
Prestatyn RC
GBR
457
Kevin Smith
M40
Helsby RC
GBR
458
Al Smithson
MSEN
Mersey Tri
GBR
459
Ceri Stewart
WSEN
Canicross Anglesey
GBR
460
Lee Thornton
MSEN
Wrexham Amateur AC
GBR
461
Math Van de Robertos
MSEN
Calder Valley Fell Runners
GBR
462
John Whitehead
MSEN
Helsby RC
GBR
463
Gwyn Williams
M45
GBR
464
Owain Hunt Williams
MSEN
Eryri Harriers
GBR