Cybi Coastal Marathon Start List

Saturday 04 August 2018 Competitor Statistics (Total=162, Online=100%) Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename. See the Event Website for ‎further details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Entry
No
Name Age
Class
Club Co.
Marathon (162)
70Amiee Bell WSEN GBR
90Gareth Bell MSEN GBR
144Paul Bennett MSEN GBR
25Claire Bishop WSEN Betsi RunawaysGBR
130Alice Bowers WSEN GBR
156Nic Brook M40 Eryri HarriersGBR
148Nicola Brown W40 GBR
135Lisa Burgess W45 GBR
87Charlie Butterfield M40 RAF TriathlonGBR
45Victoria Carter WSEN Mossley AFC Running ClubGBR
2Jenny Chapman W50 Hyde Village StridersGBR
138Yuxiu Chen MSEN GBR
68Lynsey Coan WSEN GBR
154Lucy Collier WSEN GBR
95Chris Cook M55 Fell Runners AssociationGBR
114Gerald Cooper M55 GBR
115Linzi Cooper W45 Meirionnydd Running ClubGBR
10Laura Coucill WSEN Hyde Village StridersGBR
33Phil Craven M50 GBR
36Ruth Credland WSEN Newent RunnersGBR
92Debra Crouch W50 Lymm RunnersGBR
3Jacqueline Crowther W55 Hyde Village StridersGBR
46Paul Cunningham M45 Helsby RCGBR
91Leon Davies M40 NWRRCGBR
146Llinos Davies WSEN Run4All NeathGBR
104Alice Rosslyn Dewhirst WSEN GBR
4Mark Dibb M45 BTRRGBR
75Helen Doroszkiewicz W45 Team Bear GBR
97Steve Dutton M40 GOG TriathlonGBR
145Andy Dykins M45 Macclesfield Harriers & ACGBR
111Iwan Edgar M60 Rhedwyr EryriGBR
84Andrew Edwards MSEN CYM
158Guto Edwards M50 Eryri HarriersGBR
134Siôn Edwards MSEN GBR
17Dave Edwardson M50 GBR
69Michael Ellis M55 GBR
21Dylan Evans M55 Meirionydd Running ClubGBR
20Jude Evans W50 Meirionydd Running ClubGBR
132Timothy Evans M50 GBR
67Michael Exton M45 GBR
108Riccardo Fantauzzo MSEN GBR
151John Finn M50 Hatton DartsGBR
55John Fitton M40 GBR
41Jade Flay WSEN GBR
109Jackie Gilbert WSEN GBR
66Mark Graham M45 GBR
88Penny Grayson W45 RAF TriathlonGBR
31Aoife Green WSEN GBR
30John Green M60 GBR
44Mike Green M40 Wallasey ACGBR
24Sharon Griffin W45 Meirionnydd Running ClubGBR
121Aaron Haggas M40 GBR
49Richard Hankinson M55 MeirionnyddGBR
153Steven Harris M40 GBR
32Samantha Hartley WSEN Hyde Village StridersGBR
155Joanne Henderson W40 GBR
19Jane Higgins W55 GBR
6Jacqueline Hislop W50 Wrexham Amateur ACGBR
128Andrew Holt M45 Harborough ACGBR
129Carrie Holt W40 Harborough ACGBR
99Neil Howard M40 GBR
5Becky Hughes WSEN Llamwyr Llyn StridersGBR
9Leon Aaron Hughes MSEN Rhedwyr Hebog RunnersGBR
105Peter Hughes M50 Wrexham AACGBR
7Colin Irving M50 GOG TriathlonGBR
60Daniel Jenkins M40 GBR
82Mike Jennings M55 Northwich Running ClubGBR
13A T Jones M60 Cybi StridersGBR
120Anthony Jones MSEN GBR
86Dafydd Jones MSEN GBR
15David Jones M50 GBR
98Dylan Lewis Jones MSEN GBR
38Dylan Wynn Jones MSEN Eryri Harriers GBR
35Eilian Jones W40 Llamwyr Llŷn StridersGBR
119Nathan Jones MSEN GBR
77Shelly Jones WSEN GBR
12Sue Jones W55 Cybi StridersGBR
147Helen Kelsall WSEN Kirkby Milers ACGBR
54Kristina Kordiak WSEN GBR
65Donna Langton WSEN GBR
126Yuen chuen Lee M45 GBR
125Yuen Man Lee M40 GBR
123Nick Leeming M55 GBR
89Peter Lloyd M55 Lymm RunnersGBR
80Helen Lowe W45 Northwich Running Club GBR
53Hannah Mart W40 GBR
63Steve Mattock M40 GBR
79Hannah McCaffery W40 Northwich Running ClubGBR
116Roy McHale M45 GBR
11Kate McLean W50 GBR
28Peter Medlicott M45 St Helens StridersGBR
29Chris Mewes M40 GBR
76Jayne Mitchell WSEN Team BearGBR
78Tiffany Moorcroft W40 Northwich Running ClubGBR
102Gethin Morgan MSEN GBR
85Ifan Morgan MSEN GBR
61Derek Morris M40 UnattachedGBR
47Tim Osborne MSEN GBR
160Aled Owen M55 Eryri HarriersGBR
100Dylan Owen M50 GBR
117Gavin Owen MSEN GBR
1Rachel Owen WSEN GBR
124Joanne Patterson WSEN N/AGBR
127Louise Phillips W45 Presteigne PacersGBR
42Agata Pietrek WSEN GBR
107Stephen Pilbeam M60 Eryri HarriersGBR
58Will Pilbeam MSEN GBR
71Dawn Platt W50 GBR
52Glyn Price MSEN Shropshire Shufflers GBR
112Richard Price MU23 Sedgley StridersGBR
34Jane Prosser W50 GBR
37Kirsty Read W40 Hyde Village StridersGBR
83Bridget Ripley W60 GBR
150Chris Roberts MSEN GBR
59Emlyn Roberts M50 Eryri HarriersGBR
143Gareth Roberts M45 GBR
62Kevin Roberts M40 GBR
131Steve Roberts M50 Stepping Stone StridersGBR
140Kelvin Robinson M40 GBR
18Daniel Rodrigues MSEN GBR
50James Rogers M45 Prestatyn RCGBR
16Chris Sagar M50 Hyde village striders GBR
159Dominic Sexton M50 Hyde Village StridersGBR
162Sarah Shead WSEN Northwich Running ClubGBR
93Jon Sheehy M50 Lymm RunnersGBR
94Lynne Sheehy W45 GBR
149Deborah Short W50 Northwich Running ClubGBR
122Drummond Simpson M45 GBR
43Mark Southee M55 GBR
72Cathy Sowden W45 Team Bear GBR
73Dave Sowden M45 Team Bear GBR
74Rach Stead WSEN Team Bear GBR
40Mark Stephenson M55 GBR
152Jo Stevens W45 Hatton Darts RCGBR
113Olive Stuart W40 GBR
27Katie Taggart WSEN St Helens StridersGBR
110James Taylor MSEN GBR
106Stephen Taylor M45 GBR
26Beth Taylor-Jones W50 100 Marathon ClubGBR
136Ciaran Thew MSEN GBR
161Dyfed Whiteside Thomas M40 EryriGBR
118Jason Thomas M45 GBR
101Michelle Thomas W45 GBR
23Shelley Thomas WSEN GBR
57Roger Thompson M45 GBR
157Lewis Tuck MSEN GBR
133Gary Turner M50 GB ultraGBR
141Georgina Vero WSEN Northwich GBR
8Jane Walsh W40 Beaumaris Town Road Runners GBR
51Dale Watkinson MSEN Not memberGBR
137Dingliang Wen MSEN GBR
56Gary White M45 GBR
22Stephen Wiggins MSEN Helsby RCGBR
142Alan Wilcox M50 Northwich Running ClubGBR
96Aled Williams MSEN GBR
48Ben Williams M40 Helsby RCGBR
64Ben Williams MSEN Eryri HarriersGBR
14Debra Williams W45 GBR
103Karen Williams WSEN GBR
81Shane Williams MSEN Menai Track & FieldGBR
139Darran Wilson M45 Run Sandymoor GBR
39Vicky Wright W40 Hyde Village StridersGBR

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351