Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Brooksie's Bash Trail Race Start List
Sunday 14 July 2024
Competitor Statistics (Total=116, Online=98%)
Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename.
See the
Event Website
for further details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
BADGERS
Barlestone St giles
Barrow Runners
Beaumont RC
Braintree AC
Burton AC
Derby Triathlon Club
F1CC
Formula One Circuit Crew
Hatton Darts
Hatton Darts RC
Heanor RC
Heanor Running Club
Hermitage Harriers
Holme Pierrepont RC
Huncote Harriers
Ilkeston RC
Jog Derbyshire Little Eaton Runners
Kimberley & District Striders
LERC
Little Eaton Hornets
Little Eaton Runners
Long Eaton
Long Eaton rc
Mansfield Harriers
Mickleover Joggers/Derbyshire Dynamos
Mickleover Running Club
Redhill Road Runners
Rolls Royce Harriers
Rolls-Royce Harriers
Run 4 U & Perform
Run 4 U and Perform
SDRR
Shelton Striders
Shepshed R C
Shepshed RC
Smalley Road Runners
South Derbyshire Road Runners
Tamworth AC
Team Derby Runner
Washlands Womens Runners
Wigston Phoenis R C
AND Country =
All
GBR
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
The Bash (10 miles)
(116)
86
Julie Allison
W60
Little Eaton Hornets
GBR
50
Hilde Andersen
W45
GBR
89
Rachel Argent
W40
Long Eaton rc
GBR
35
Amanda Barlow
W50
GBR
80
Stone Barry
M65
Little Eaton Hornets
GBR
21
Andrew Bendall
M60
GBR
39*
Andrew Bennett
M55
Hatton Darts RC
GBR
34
Liane Biddulph
W40
Run 4 U & Perform
GBR
55
Tim Bills
M60
Hermitage Harriers
GBR
62
Judith Brand
W70
Hermitage Harriers
GBR
110
Emma Breeze
W45
GBR
31
Crispin Bridges Webb
M60
GBR
98
Tracey Brookes
W55
Shepshed RC
GBR
73
Tracey Brown
W55
LERC
GBR
71
Matt Buller
MSEN
Mickleover Running Club
GBR
102
Elizabeth Burgess
W50
Derby Triathlon Club
GBR
51
Jo Butler
W55
Hatton Darts
GBR
77
Sally Cartwright
W45
Shelton Striders
GBR
109
Nivette Chester
W50
BADGERS
GBR
15
Paul Clark
M45
Team Derby Runner
GBR
6
Lisa Daxner
W50
Redhill Road Runners
GBR
65
Raymond Draycott
M75
Wigston Phoenis R C
GBR
117
Ben Eedy
M40
Derby Triathlon Club
GBR
64
Hannah Elks
WSEN
GBR
96
Jo Farrow
WSEN
GBR
75
Hannah Fern
WSEN
GBR
8
Noel Fowler
M70
Beaumont RC
GBR
10
Paul Geddes
M45
GBR
57
Andy Glover
M60
Smalley Road Runners
GBR
103
Paul Glover
M60
South Derbyshire Road Runners
GBR
104
Tracey Glover
W50
South Derbyshire Road Runners
GBR
59
Chloe Grimes
WSEN
GBR
116
Lauren Guyler
WSEN
Hatton Darts
GBR
67
Ash Hague
MSEN
GBR
28
Matthew Hammond
MSEN
GBR
91
Andy Harding
MSEN
Heanor Running Club
GBR
92
Anna Harding
WSEN
Heanor Running Club
GBR
25
Alan Harris
M50
GBR
1
Louise Harrison
W55
Holme Pierrepont RC
GBR
41
Amanda Hedges
W50
Burton AC
GBR
42
Mark Hedges
M50
Burton AC
GBR
100
Allan Higgins
M45
GBR
2
Peter Holden
M70
Ilkeston RC
GBR
3
Claire Holmes
W50
Jog Derbyshire Little Eaton Runners
GBR
113
Sarah Hopper
WSEN
GBR
66
Stuart Hunter
M60
Shepshed R C
GBR
95*
Ralph Huthmacher
M50
South Derbyshire Road Runners
GBR
26
Kevin Jackman
M55
Hatton Darts RC
GBR
83
Esther Jennison-Boyle
W50
Little Eaton Runners
GBR
115
Mark Jennison-Boyle
M60
Little Eaton Runners
GBR
76
Paul Jephcott
M65
Hatton Darts
GBR
69
Jayne Jones
W60
Long Eaton
GBR
84
Stone Julie
W60
Little Eaton Hornets
GBR
11
Susan Karmazyn
W55
Holme Pierrepont RC
GBR
30
Tess Kay
W65
Barrow Runners
GBR
105
Joseph Kellett
M75
Mickleover Joggers/Derbyshire Dynamos
GBR
45
Neil Kennedy
M45
Mansfield Harriers
GBR
68
Wendy Lauberts
W65
Long Eaton RC
GBR
29
Stuart Laurie
M40
Kimberley & District Striders
GBR
16
Jen Lloyd
W50
Team Derby Runner
GBR
70
Sarah Longstaff
W40
GBR
12
David Luther
M60
Barlestone St giles
GBR
106
Natalie Mélen
WSEN
GBR
101
Catherine Millet
W45
Formula One Circuit Crew
GBR
13
Peter Mills
MSEN
Team Derby Runner
GBR
23
Gary Milner
M60
Hatton Darts RC
GBR
22
Linda Milner
W55
Hatton Darts RC
GBR
81
Karen Monk
W55
GBR
82
Victoria Monk
WSEN
GBR
52
Neil Oliver
M65
GBR
27
Joanne Paddock
W55
GBR
49
Shaun Parsons
M55
GBR
60
Adrian Payne
MSEN
BADGERS
GBR
24
David Pettit
MSEN
Rolls-Royce Harriers
GBR
114
Faith Pickering
WSEN
GBR
99
Ruth Pickering
W45
GBR
112
Susan Pinder
W65
Heanor RC
GBR
33
Jeff Rainbow
M70
F1CC
GBR
88
Denise Robertson
W45
Shelton Striders
GBR
5
Helena Rooms
W55
Jog Derbyshire Little Eaton Runners
GBR
44
Jake Rowland
MSEN
GBR
53
Martyn Ryan
M40
GBR
40
Jane Sanders
W55
Little Eaton Hornets
GBR
58
Barry Saunders
M55
South Derbyshire Road Runners
GBR
78
Mark Shankland
M50
Team Derby Runner
GBR
36
Jeff Shaw
M55
GBR
94
Ewan Shawcroft
MSEN
GBR
93
Kester Shawcroft
MSEN
GBR
9
Josephine Sheffield
W55
Braintree AC
GBR
20
Deborah Short
W55
Tamworth AC
GBR
14
Maia Simpson-Lloyd
WSEN
Team Derby Runner
GBR
17
Matt Smith
MSEN
GBR
74
Paul Sneath
M45
SDRR
GBR
43
Amanda Spalding
W55
Washlands Womens Runners
GBR
90
Jonathan Spurgin
M45
Holme Pierrepont RC
GBR
72
Steven Stanfield
MSEN
GBR
46
Greg Stenson
MSEN
Team Derby Runner
GBR
79
Elaine Stevens
W60
GBR
107
Sally Summers
W45
GBR
63
Sarah Taylor
WSEN
GBR
37
Andrew Thomas
M50
Run 4 U and Perform
GBR
54
Caroline Townsend
W65
Hermitage Harriers
GBR
56
Kelly Townsend
WSEN
Hermitage Harriers
GBR
4
Dave Traves
M50
GBR
18
Chris Unwin
M45
Huncote Harriers
GBR
19
Trudi Unwin
W45
Huncote Harriers
GBR
47
Barbara Lynn Upton
W65
GBR
97
Alan Varty
M45
GBR
32
Evelyn Vickery
W45
GBR
38
James Ward
M55
Rolls Royce Harriers
GBR
61
Danny Warren
MSEN
BADGERS
GBR
111
Stephanie White
W55
BADGERS
GBR
85
Karen Wilks
W50
South Derbyshire Road Runners
GBR
7
John Wright
M40
Long Eaton RC
GBR
108
Lindsey Wright
W45
GBR
87
David Young
M65
GBR