The Hathersage Hurtle Start List

Saturday 21 May 2022 Competitor Statistics (Total=533, Online=88%) Postal entries (nnn*) were last uploaded on 18 May 2022 Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename. See the Event Website for ā€ˇfurther details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Race  
No.
Name Age
Class
Club Co.
Runner (402)
201Jane Adlard W50 Goyt Valley StridersGBR
202Lindsey Air W40 Long Eaton RCGBR
203Hayden Alcock MSEN Altrincham & District ACGBR
204Marcus Alexander M45 GBR
205Dahlia Ali WSEN GBR
206Alison Allen W50 GBR
207Julia Allen W50 Barnsley harriersGBR
208Sam Allin MSEN Totley ACGBR
209Colin Allott M40 Goyt Valley StridersGBR
210Peter Ambrose M60 Goyt Valley StridersGBR
211Nick Armstrong MSEN GBR
212Lisa Ashwood W50 Disley RunnersGBR
213Anna Aspinall WSEN Goyt Valley StridersGBR
214Zoe Astridge W50 Dronfield Running ClubGBR
215Peter Atkin M50 GBR
216Janet Atkinson W50 Holme Pierrepont RCGBR
217Steve Atkinson M50 Fat Boys RCGBR
218Caroline Aylott W40 Steel City Striders RCGBR
219Iain Bailey M40 Sleaford Striders ACGBR
220Neil Baker M50 Holme Pierrepont RCGBR
221Peter Baker M55 Belper HarriersGBR
222Steve Banks M50 Sleaford Striders ACGBR
223Rhona Barker W50 Swinton RCGBR
224Louis Barnes M40 Ivanhoe RunnersGBR
225Rachel Barnes W45 Smiley PacesGBR
226Lee Barraclough M45 Kimberworth StridersGBR
227Chris Barrow M45 GBR
228Carl Barton M50 Disley RunnersGBR
229Gary Bates M50 North Derbyshire RCGBR
230Joseph Baxter MSEN Beeston ACGBR
231Steve Beck M55 GBR
232Bonnie Bees W40 GBR
233Mark Beighton M50 Belper HarriersGBR
234Pete Bennett M45 GBR
235Rob Benyon MSEN GBR
236Ruth Besford W50 St Helens StridersGBR
237Sarah Best W40 GBR
238Georgie Bestwick W45 Belper HarriersGBR
239Clare Bevan W60 GBR
240Rachel Biggin W45 Hillsborough & Rivelin RCGBR
241Lewis Bilton MSEN GBR
242Heather Binnie WSEN GBR
243Dan Birkinshaw M40 Kimberworth StridersGBR
244Julie Birtles W55 Dronfield running clubGBR
245David Bocking M60 Steel City StridersGBR
246Simon Bolton M55 GBR
247Andy Booth M50 GBR
248Wykeham Bosworth-Nightingale MSEN Belper HarriersGBR
249Christine Bowen W60 Goyt Valley StridersGBR
250Kevin Bowen M40 WholeHealth TriGBR
251Nicola Bowen WSEN GBR
252James Boyce M40 Goyt valley stridersGBR
253Matthew Bradbury M40 GBR
254Nigel Bradbury M50 Barnsley harriersGBR
255Rachael Bradbury WSEN GBR
256Vicky Bratby W45 7 Hills HarriersGBR
257Kevin Brennan M50 St Helens StridersGBR
258Sarah Brennan W40 Long Eaton RCGBR
259Marcus Brewer MSEN Vegan RunnersGBR
260Kieron Brice M40 Barnsley HarriersGBR
261Tristan Britland MSEN GBR
262Matt Broadhead M45 Steel City StridersGBR
263David Brook M50 Stilton StridersGBR
264Carl Brookfield M40 Bollington HarriersGBR
265Alenka Brooks W40 GBR
266Victoria Brooks W45 Lincs S&C Run ClubGBR
267Angela Brown W55 Notfast RCGBR
268Anna Brown W45 Matlock ACGBR
269Christopher Brown MSEN Steel City Striders RCGBR
270Martin Brown M45 Wingerworth WobblersGBR
271Kelly Buckley W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
272Gillian Burgon WSEN Hillsborough & Rivelin RCGBR
273Matthew Burgon M40 Hillsborough & Rivelin RCGBR
274Chris Burley M60 Ilfracombe running clubGBR
275Jonathan Burrows M40 GBR
276Joel Burton MSEN GBR
277Kent Butcher M45 Huncote HarriersGBR
278Sarah Butcher W40 Huncote HarriersGBR
279Kim Butler WSEN Beeston ACGBR
280Luke Cafferty MSEN Goyt Valley StridersGBR
281Davor Cakanic MSEN KCIPT SamoborGBR
282Nikki Cameron-Williams WSEN Holme Pierrepont RCGBR
283Jill Carlton W40 Penistone Footpath Runners & ACGBR
284Phillip Carr M50 GBR
285Steve Carr M40 Worksop HarriersGBR
286Glynn Carter M55 GBR
287Julia Carter W45 Goyt valley StridersGBR
288Gary Cartwright M45 GBR
289Matt Cartwright M45 Derwent Runners (Derby)GBR
290Russell Cartwright M55 GBR
291Abigail Cast W40 Formula One Circuit CrewGBR
292Sam Cathro MSEN Victoria Park Harriers and Tower Hamlets ACGBR
293Romain Chambard M40 South Derbyshire Road RunnersGBR
294Chris Chambers M50 GBR
295Lisa Chan Chan W45 Holme PierrepontGBR
296Samantha Chapman W40 Vegan Runners UkGBR
297Shaun Charnley M55 Kingstone Runners BarnsleyGBR
298Duncan Clark M55 LDWAGBR
299Jonathan Clark M55 Porter Valley PloddersGBR
300Holly Clifford WSEN GBR
301Natalie Cockram W45 Belper HarriersGBR
302Sean Collins MSEN Glossopdale HarriersGBR
303Neil Colquhoun MSEN Goyt Valley StridersGBR
304Mark Condon MSEN GBR
305Sandra Connaughton W40 GBR
306Sam Cooke MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR
307Clare Coombes W45 Vegan Runners UKGBR
308Jonny Cooper MSEN GBR
309Anthony Cork M50 Notfast RCGBR
310Davide Costanzo M45 GBR
311James Cox M40 Ivanhoe RunnersGBR
312Lindsey Craig W40 GBR
313Lisa Crane W55 Vegan RunnersGBR
314Lauren Crow WSEN GBR
315Emma Cupitt W40 Holme Pierrepont RCGBR
316Christopher Dancer M40 Holme Pierrepont RCGBR
317Anthony Davey MSEN Beeston ACGBR
318Beth Davey WSEN Beeston ACGBR
319Eva Davidson WSEN Notfast RCGBR
320Matt Davis M45 GBR
321Chris Day M45 Totley ACGBR
322Tim Devey M50 GBR
323Noa Diaz W40 Disley RunnersGBR
324Barry Dillon M40 Macclesfield Harriers & ACGBR
325Will Doole MSEN GBR
326Hannah Dougherty WSEN GBR
327Sam Dougherty MSEN GBR
328Paul Duckett M50 GBR
329Sallie Dukes W40 Smalley Road RunnersGBR
330Bret Duncan M50 GBR
331Louise Dunn WSEN GBR
332Mick Durkin M55 Sleaford Striders ACGBR
333Darren Eccles M50 GBR
334Bernadette Edge W55 GBR
335Robert Edwards MSEN GBR
336Claire Elsworth W45 Goyt Valley StridersGBR
337Tim Erskine M45 GBR
338Ryan Eshelby MSEN GBR
339Andrea Evans W45 GBR
341Jim Evans M50 Smalley Road RunnersGBR
340Jim Evans M50 Smalley Road RunnersGBR
342Raymond Evans M55 GBR
343Tom Feely MSEN GBR
344Justyna Felczerek W40 Doncaster ACGBR
345Mariusz Felczerek M40 Doncaster ACGBR
346Sharon Fidler W45 Vegan Runners UKGBR
347Kevin Firth M40 Hillsborough and Rivelin Running ClubGBR
348Kelly Ford W40 Barnsley HarriersGBR
349Gary Fox M50 Beeston ACGBR
350Dave Funnell M55 Porter Valley PloddersGBR
351Alun Gadd M45 Holme Pierrepont RCGBR
352John Gaffney M40 Glossopdale HarriersGBR
353Collette Gains WSEN Dronfield Running ClubGBR
354Raquel Garcia-Cabrera W40 Sheffield Triathlon ClubGBR
355Gareth Gareth Christie M50 GBR
356Dorothy Gibson W40 GBR
357Daniel Gill M40 Macclesfield Harriers & ACGBR
358Sean Gill MSEN GBR
359Ross Gillespie MSEN GBR
360Malcolm Goode M60 Beeston ACGBR
361Louise Goodhill W50 Totley acGBR
362Beth Goodliff W40 GBR
363Liam Goodwin MSEN GBR
364Simon Gore M50 Belper HarriersGBR
365John Gorman M65 Totley ACGBR
366Heather Graham WSEN Penistone Footpath Runners & ACGBR
367Mark Graham M55 Penistone Footpath Runners & ACGBR
368Aidan Grant M45 Goyt Valley StridersGBR
369Wayne Grant M45 Goyt Valley StridersGBR
370Jonathan Gregson MSEN Hatton dartsGBR
371Wendy Groom W45 7 Hills HarriersGBR
372Sarah Groves W40 Disley RunnersGBR
373Peter Grundy MSEN GBR
374Neil Gunn M60 Macclesfield Harriers & ACGBR
375Andrew Haigh M55 Macclesfield Harriers & ACGBR
376Nick Hails M45 Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
377Jenny Hall WSEN Totley ACGBR
378Daniel Handisides MSEN GBR
379Bryan Harrod M50 Kingstone Runners BarnsleyGBR
380Matt Hawtin M45 Buxton ACGBR
381Anne Hegarty W55 Totley ACGBR
382Erica Helmetag WSEN Hook Norton HarriersGBR
383Malin Hewins W45 GBR
384Stephen Hicks MSEN GBR
385Christine Hill W50 Goyt Valley StridersGBR
386Simon Hill M45 Ivanhoe RunnersGBR
387Robert Hoffmann M45 Steel City Striders RCGBR
388Andy Hogben MSEN GBR
389Kathryn Hogben WSEN GBR
390Hannah Hoggren-Johnson W45 Smiley PacesGBR
391Alana Holford WSEN VeganrunnersukGBR
392Simon Hope M45 GBR
393Paul Hopewell M50 GBR
394Patrick Horn MSEN Ivanhoe RunnersGBR
395Ellie Hurrell W50 GBR
396Alan Jack M45 GBR
397Liam Jackson MSEN Lonely Goat RCGBR
398David James M40 GBR
399Mark James M40 Dronfield Running ClubGBR
400Helen Jeffery W40 GBR
401Nik Jennings M45 Fat BoysGBR
402Charlotte John W40 Disley RunnersGBR
403Claire Jolly W40 Disley RunnersGBR
404Charlotte Jones W45 Worksop HarriersGBR
405Jade Jones WSEN GBR
406Lisa Jones W50 Beeston ACGBR
407Lucas Jones M45 Goyt Valley StridersGBR
408Mary Jones W50 Goyt Valley StridersGBR
409Will Josling M50 GBR
410Helen Joy W45 Team Derby RunnerGBR
411Susan Karmazyn W55 Holme Pierrepont RCGBR
412Nicole Kelly WSEN GBR
413Helen Kennedy W50 Skegness coastersGBR
414Graham King M50 North Bolton runnersGBR
415Stephen Kirby MSEN Holme pierrepontGBR
416Phil Knapton M50 GBR
417Jilly Lacey W45 GBR
418Peter Larke M45 GBR
419Lesley Latchem W45 Penistone Footpath Runners & ACGBR
420Robin Leathley MSEN Goyt Valley StridersGBR
421Joseph Lee MSEN Steel City Striders RCGBR
422Matt Leech M50 Macclesfield Harriers & ACENG
423David Leese M40 North Derbyshire RCGBR
424Ian Leonard M50 GBR
425Andrew Lidstone M55 Buxton ACGBR
426Chris Lilleyman M45 Clowne Road Runners ClubGBR
427Andy Lindley M55 Derwent Runners (Derby)GBR
428Cal Lloyd W45 Porter valleyGBR
429David Lloyd M50 Kingstone Runners BarnsleyGBR
430Luke Lloyd MU23 Kingstone Runners BarnsleyGBR
431Martin Lockwood MSEN GBR
432Deborah Lodge W50 Totley ACGBR
433Luke Longley MSEN Bad Boy Running ClubGBR
434Sonia Lord W55 Vegan Runners UKGBR
435Dave Lovatt MSEN Kingstone Runners BarnsleyGBR
436Conor Maguinness MU23 GBR
437Peter Malcolm MSEN GBR
438Stephen Mallon MSEN GBR
439Adelle Marsden W45 Kimberworth StridersGBR
440Michael Marsden M50 GBR
441Karen Massey W40 Disley RunnersGBR
442Salome Maybanks W40 Beeston ACGBR
443Rachael Mayston W50 Penistone Footpath Runners & ACGBR
444Adam McAuley M50 Steel City StridersGBR
445Eileen McBride WSEN GBR
446Mark McGee M45 Crookes CanterGBR
447Ian McGrann MSEN GBR
448Robert McNeil MSEN Goyt Valley StridersGBR
449Mike McSharry M60 Huncote HarriersGBR
450Jordan Millar MU23 KingstoneGBR
451Janna Miller WSEN Dronfield Running ClubGBR
452Sarah Millns W45 Kimberworth stridersGBR
453Robin Mitchell M55 Belper HarriersGBR
454Thierry Moes M40 Derwent RunnersGBR
455Catriona Moore W55 GBR
456John Moore M55 Goyt Valley StridersGBR
457Christopher More M45 Bollington HarriersGBR
458Julian Morgan M55 GBR
459Simon Morgan M40 Holme Pierrepont RCGBR
460Erica Moris WSEN GBR
461Annie Morton WSEN Killamarsh kestrelsGBR
462Antony Moss MSEN GBR
463Jenny Murphy W45 Huncote HarriersGBR
464Chris Musther M40 GBR
465Stephen Myers M55 Holcombe HarriersGBR
466Lisa Nappin W45 Derwent RunnersGBR
467Freddie Nelson MSEN GBR
468Michele Noble W45 Holme Pierrepont RCGBR
469Dominic Oates M45 Sheffield Hash House HarriersGBR
470Pascal Osman MU23 GBR
471Zachary Osman MSEN Faffers CCGBR
472Gwilym Owen MSEN GBR
473Kate Owen WSEN GBR
474Simon Owen MSEN Pennine Fell RunnersGBR
475Julie Parr W45 Goyt valley stridersGBR
476Beatrice Pathak W60 GBR
477Jon Peatman MSEN Sheffield Hash House HarriersGBR
478Rachel Pecz W40 GBR
479Lydia Pegman WSEN GBR
480Elena Perez Fernandez WSEN GBR
481Julien Perrot MSEN GBR
482Simon Phillips M50 Whitchurch WhippetsGBR
483James Pikett MSEN Cambridge and Coleridge ACGBR
484Charlie Player MSEN GBR
485John Pollard M65 Glossopdale HarriersGBR
486Ruth Port W50 Razzer's RunnersGBR
487Amy Powe WSEN Disley runnersGBR
488Melanie Power W50 Macclesfield Harriers & ACGBR
489Karen Prescott-White WSEN GBR
490Michael Price M50 Smalley Road RunnersGBR
491Andy Prichard M55 Porter Valley PloddersGBR
492Angela Purdue W55 Vegan Runners UKGBR
493Barry Quirk M45 GBR
494Chris Randall M40 Goyt Valley StridersGBR
495Jim Rangeley MSEN Steel City Striders RCGBR
496Michael Raynor M50 GBR
497Keith Read M60 Stamford StridersGBR
498Andy Reid M40 GBR
499Krista Rickard WSEN Belper HarriersGBR
500Guy Riddell M45 Glossopdale HarriersGBR
501Elly Roberts WSEN Ackworth Road Runners & ACGBR
502Louise Robinson WSEN GBR
503Andrew Rodgers M45 GBR
504Rachel Rongong W50 GBR
505Kate Rouse W45 GBR
506Steven Rowe M55 Goyt Valley StridersGBR
507Grace Rowley W40 GBR
508Kieran Rowley MSEN GBR
509Helen Royles-Jones WSEN Steel City StridersGBR
510Chloe Rutkowski WSEN Killamarsh KestrelsGBR
511Hanna Sahota WSEN GBR
512Sarah Sanderson W50 Dronfield running clubGBR
513Jane Scott W45 WholehealthGBR
514David Searle M40 GBR
515David Senior M60 Derby Triathlon ClubGBR
516Alicia Sewell WSEN Smiley pacesGBR
517Nicola Sewell W55 Smiley PacesGBR
518Andy Shackleton M50 GBR
519Catherine Sharma WSEN GBR
520Emma Sharp W45 South Derbyshire Road RunnersGBR
521Swallow Shaun M50 Barnsley harriersGBR
522Claire Sheldon W45 Belper HarriersGBR
523Jordan Shuker MSEN GBR
524Wayne Sidebottom M45 Barnsley HarriersGBR
525Lindsay Simpson WSEN Holme Pierrepont RCGBR
526Esther Sinclair W40 GBR
527Joseph Sizeland MSEN GBR
528Phil Skelton M40 Dronfield Running ClubGBR
529Kieran Smallbone M40 Goyt Valley StridersGBR
530Clare Smith W50 Team ManversGBR
531Gareth Smith M40 GBR
532James Smith M45 Leighton Fun RunnersGBR
533James Smith MSEN Lonely Goat RCGBR
534Jessica Smith WSEN GBR
535Oskar Smith M40 GBR
536Susan Smith W50 Skegness CoastersGBR
537John Smithard M45 GBR
538Jake Southall MSEN Glossopdale HarriersGBR
539Greg Southern M50 Sleaford StridersGBR
540Clint Southern-Warburton M50 Beeston ACGBR
541Gary Spriggs M50 St Helens StridersGBR
542Gareth Stace M50 Dorking & Mole Valley ACGBR
543Jamie Stamp M45 Leighton Fun RunnersGBR
544Tim Sterland MSEN GBR
545Deborah Stevenson W40 Trawden ACGBR
546Richard Stevenson M45 Clayton Le Moors HarriersGBR
547Rachel Suddrick W50 Smiley PacesGBR
548Morag Sutton W50 Razzer's RunnersGBR
549Neil Swainston M45 Chorlton RunnersGBR
550Karen Swift W50 GBR
551Sam Tansley MSEN Penistone Footpath Runners & ACGBR
552Ben Taylor MSEN Beeston ACGBR
553Julie Taylor W40 Ivanhoe RunnersGBR
554Lorna Taylor W45 Belper HarriersGBR
555Pip Taylor M50 Prestwich ACGBR
556Laurence Tendler M45 Bollington HarriersGBR
557Chris Tetley M60 Goyt Valley StridersGBR
558Joanna Thompson W45 Macclesfield Harriers & ACGBR
559Mark Thorogood M50 Buxton ACGBR
560Paul Thorpe M50 GBR
561Andrew Tideswell M40 GBR
562Alexander Tod M50 GBR
563Frances Tod WSEN GBR
564Sara Tones W45 Sleaford Striders ACGBR
565Andrea Trickett W40 Ivanhoe RunnersGBR
566Carole Tumber W55 Skegness CoastersGBR
567Matthew Tupling M45 Ilkley Harriers ACGBR
568Lewis Turner MSEN GBR
569Laura Twigg W40 Trail Tuesday RippondenGBR
570Sally Twigg WSEN Steel City Striders RCGBR
571Jonathan Tyson MSEN GBR
572Trudi Unwin W45 Huncote HarriersGBR
573Caroline Upton W55 NotfastGBR
574Maria Vallance WSEN GBR
575John Walker M60 Beeston ACGBR
576Pete Wallroth M40 Start2JogGBR
577Vic Walsh M40 Belle Vue RacersGBR
578Jo Ward W40 GBR
579Rose Ward W40 Smiley PacesGBR
580Lucy Wasinski WSEN Glossopdale harriersGBR
581Abigail Waterfall W40 Matlock athletic clubGBR
582Beverley Watson W40 GBR
583Gill Watson W55 Sinfin RCGBR
584Dan Wellings M45 GBR
585Jo Wells WSEN Whole HealthGBR
586Tim Westlake M60 Lincoln and districtGBR
587Demelza Whitbread W40 Chapel en le frith RunnersGBR
588Susan Whitehead W55 Holme Pierrepont RCGBR
589Claire Whittaker W45 Trawden ACGBR
590Roy Whittle M45 Goyt Valley StridersGBR
591Emma Whysall WSEN Belper ten twenty triathlon clubGBR
592Marianne Wilkinson WSEN 7 Hill HarriersGBR
593Charlotte Willett W45 GBR
594Ruth Willott W45 Derwent Runners (Derby)GBR
595Jennifer Wilson WSEN GBR
596Kane Wingrove MSEN GBR
597Sallyann Winslow W45 GBR
598Matt Womersley MSEN Penistone Footpath Runners & ACGBR
599Emma Wood W50 GBR
600Vanessa Wragg W50 Smalley Road RunnersGBR
601Brad Wyer M45 Bad Boy Running ClubGBR
602Simon Young M40 GBR

Walker (131)
1Mark Adams M45 GBR
2Suzanne Adams W45 Jog Derbyshire MelbourneGBR
3Veronique Alexandre W55 GBR
4Jacey Allen W50 GBR
5Kate Allen WU23 GBR
6Lindsey Appleby W50 Derby Triathlon clubGBR
7Chris Ashurst M40 GBR
8Philip Ashurst M40 GBR
9Rachel Badger WSEN GBR
10Fiona Beales W45 Notts Women RunnersGBR
11Vicki Beckitt WSEN KimberworthGBR
12Elaine Bird W65 GBR
13Chris Browes M40 GBR
14Kate Brown W45 Buxton ACGBR
15Lucy Brown W45 GBR
16Kyra Campbell W40 GBR
17Paul Casson M45 Kimberworth StridersGBR
18Claire Chapman W45 Kimberworth StridersGBR
19Neil Clarke M55 GBR
20Joanna Coates WSEN Belper HarriersGBR
21Samantha Coleclough W55 Clowne Road Runners ClubGBR
22Paul Collins M45 GBR
23Mel Conaghan W45 GBR
24Joe Cook MSEN Goyt Valley StridersGBR
25Nicola Craven W45 GBR
26Sue Cunningham W55 GBR
27Martin Dainty M45 Team Cystic FibrosisGBR
28Carl Davis M50 GBR
29Leigh Dias W40 Derwent Runners (Derby)GBR
30Rachel Dowle W50 Buxton ACGBR
31Ady Doyle M45 GBR
32Sarah Eccles W50 GBR
33Eve Elliott W50 GBR
34Shaun Elliott M50 GBR
35Victoria Evans W45 Lonely GoatsGBR
36Jerry Fisher M50 Barnsley HarriersGBR
37Claire Forsyth WSEN Run mummy run crcGBR
38Jim Foy M45 GBR
39Heather Fryer-Winder W55 Buxton ACGBR
40Lindsey Gerrard W40 GBR
41Ghazal Ghahri-saremi W45 GBR
42James Granger M40 GBR
43Paul Greenwood M50 Kimberworth StridersGBR
44Jemma Grew WSEN GBR
45Alison Hail W70 GBR
46Bob Hammond M70 GBR
47Ruth Healy W40 GBR
48Christine Ho W45 UKnetrunnerGBR
49Ian Hofmann M60 LDWAGBR
50Amy Hopper WU23 GBR
51Yvonne Howitt W45 Kimberworth StridersGBR
52John Hunt M75 GBR
53Marie Jackson W40 Derwent Runners (Derby)GBR
54Fiona Leatham W50 Whitchurch WhippetsENG
55Tracey Leeson W55 GBR
56Suzanne Leusby W40 Clowne Road Runners ClubGBR
57Astrid Love W70 GBR
58Louise Lowe W45 Clowne Road Runners ClubGBR
59Julia Mahan W55 GBR
60Nichola Mallyon W45 GBR
61Ann Malone W50 GBR
62Chris Malone M45 GBR
63Sharon Marriott W50 GBR
64Robert Martin MSEN GBR
65Amy Mawdsley WU23 GBR
66Chris Mawdsley M50 GBR
67Holly McCain WSEN Beeston ACGBR
68Mo McGeorge W50 GBR
69Ian Meade M70 Barnsley HarriersGBR
70Gemma Meek WSEN Sinfin RCGBR
71Sarah Millington W45 Goyt Valley StridersGBR
72Sean Mills MSEN GBR
73Julie Moran W60 Whole HealthGBR
74Michelle Murray W50 VETIRUNGBR
75Sandra Murray W55 GBR
76Karla Napoleon W40 GBR
77Kate Naylor W45 GBR
78Catherine Needham WSEN Steel City Striders RCGBR
79Rachel Nothard W60 Barnsley HarriersGBR
80Sara Nuttall W45 GBR
81Claire O Neill W50 Notts Women RunnersGBR
82Shona Oldfield W40 Stonehenge Triathlon and Road ClubGBR
83Diane Parker W40 GBR
84Jeremy Parr M50 Goyt vally stridersGBR
85Helen Parry W55 Goyt Valley StridersGBR
86Claire Peace-Bittner WSEN Mickleover runnersGBR
87Sarah Prentice W45 KimberworthGBR
88Mark Radford M50 NaGBR
89Kavindu Ranasinghe MU23 GBR
90Judy Rawson W45 GBR
91Yvonne Reape W45 GBR
92Andy Riley M40 Ripley RCGBR
93Carole Riley WSEN GBR
94Dan Riley M40 GBR
95Victoria Riley W40 GBR
96Ben Rook MSEN GBR
97Andrew Rowbottom M55 GBR
98Deborah Rowlinson W50 GBR
99Nick Salmons M50 GBR
100Caroline Saunders W50 Kimberworth StridersGBR
101Alison Searle W40 GBR
102Seren Senior W45 Derwent Runners (Derby)GBR
103Jo Shakespeare W45 GBR
104John Sheil M45 GBR
105Emily Sheldon WSEN Belper HarriersGBR
106Robert Small M50 GBR
107Kerry Smith W45 VETIRUNGBR
108Claire Smithard W50 Melbourne JoggersGBR
109Kate Smithard W40 GBR
110Sally Snowden W45 GBR
111Alan Spear M55 GBR
112Helen Spence W40 GBR
113James Spence M50 GBR
114Jo Spooner W45 GBR
115Sarah Steedon WSEN GBR
116Jeremy Stewardson M60 GBR
117Bilal Tahir MSEN GBR
118Claire Taylor W40 GBR
119Jo Taylor W40 Barnsley HarriersGBR
120Kate Tetley W40 Dronfield Running ClubGBR
121Claire Todd W40 DronfieldGBR
122Eszter Toth WSEN GBR
123Monika Tothne Zsoldos W45 GBR
124Amanda Towers W45 Dronfield Running ClubGBR
125Natalie Travis W40 GBR
126Carole Vannucci W40 GBR
127Katie Whitehouse W45 GBR
128Paul Willgoss M50 UKnetrunnerGBR
129Michael Winder M55 GBR
130Jane Wood W45 GBR
131Helen Wright W65 One Step WalkersGBR

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351