Grindleford Gallop Start List

Saturday 12 March 2022 Competitor Statistics (Total=597, Online=98%) Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename. See the Event Website for ā€ˇfurther details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Race  
No.
Name Age
Class
Club Co.
Runner (485)
1Hayden Alcock MSEN GBR
2Katie Alexander WSEN 7 Hills harriersGBR
3Fran Allen WSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
4Gillian Allen WSEN Steel City Striders RCGBR
5Jemma Anderson WSEN Steel City StridersGBR
6Ryan Anderson MSEN Pennine Fell RunnersGBR
7Green Andrew M55 Steel City Striders RCGBR
8Mainwaring Andrew M45 Stockport TriGBR
9Kirstine Archer W40 GBR
11Edward Arkell M45 Baildon RunnersGBR
12Douglas Armstrong M45 Steel City Striders RCGBR
13Alan Ashforth M70 Handsworth RoadhogsGBR
14Joanna Atherton W45 North Bolton RunnersGBR
16Steve Atkinson M50 Fat Boys RCGBR
17Paul Axon M45 GBR
18Anna Badcock W40 GBR
19Liz Bailey WSEN GBR
20Matt Baker MSEN Belper 1020GBR
21Tara Baldacchino WSEN GBR
22Jon Bale M55 GBR
23Ollie Bale MSEN GBR
24Jason Ball M45 Sinfin rcGBR
25Lewis Banton M40 Clowne Road Runners ClubGBR
26Rhona Barker W50 Swinton RCGBR
28Lindsay Barnes W40 GBR
29Nick Barnes M50 GBR
30Nigel Barnes M45 Steel City Striders RCGBR
31Stephen Barnett M50 GBR
32Lee Barratt M50 Stockport HarriersGBR
33Tom Bassindale M45 Steel City StridersGBR
34Chris Bates M50 GBR
35Gary Bates M50 North Derbyshire RCGBR
36Nick Bates M50 GBR
37Caroline Batty W45 Barnsley harriersGBR
38Andrew Battye M65 Woodstock Harriers ACGBR
39Nadhim Bayatti M45 Bramhall RunnersGBR
40Rich Bayliss M50 Hatton Darts RCGBR
41Paul Beagley M45 GBR
43Peter Beck M60 PlooKitGBR
45Steve Beckitt M40 Kimberworth StridersGBR
46Mark Beighton M50 Belper HarriersGBR
47Martin Bell M45 Kimberworth StridersGBR
49Chris Bevan MSEN Dronfield Running ClubGBR
50Mark Binns M55 Smalley Road RunnersGBR
51Kirsty-Jane Birch W40 Pennine Fell RunnersGBR
53Jackie Blackburn W55 Bramhall RunnersGBR
54Kevin Blake M45 South Leeds LakersGBR
55Nicola Blatherwick WSEN Vegan Runners UKGBR
56Colin Bostock M65 Long Eaton RCGBR
57Wykeham Bosworth MSEN Belper HarriersGBR
58David Boulton MSEN Clapham ChasersGBR
59Mike Bourne M55 Dark peak fell runnersGBR
60Paul Bourne M50 Porter Valley PloddersGBR
61Ian Bowker M50 Marple RunnersGBR
62Catherine Bowman W45 Smiley PacesGBR
64Bryan Bradwell M50 Totley ACGBR
65James Brailsford M45 Clowne Road Runners ClubGBR
66Jane Bramhill WSEN Macclesfield Harriers & ACGBR
67Phil Branston M55 Ruscombe RunnersGBR
68David Brassington MSEN Belper 1020GBR
69Jack Brayshaw MU23 Porter valley ploddersGBR
70Kevin Brennan M50 St. Helens StridersGBR
71Marcus Brewer MSEN Vegan Runners UKGBR
72Tristan Britland MSEN GBR
74Chris Brown M45 Killamarsh KestrelsGBR
75Christopher Brown MSEN Steel City Striders RCGBR
76Patrick Brown MSEN Orion HarriersGBR
77Sarah Brown W50 Stockport Harriers & ACGBR
79Stephen Brown M50 Stockport harriers & ACGBR
78Stephen Brown M60 GBR
80Warren Brown M50 Steel City Striders RCGBR
81Jonathan Bryan M50 Belper HarriersGBR
82Kelly Buckley W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
84Natalie Bunting WSEN Glossopdale HarriersGBR
85Tom Bunting MSEN NoneGBR
86Jon Burch M45 MatlockGBR
87Matthew Burden MSEN Totley ACGBR
89Richard Burkitt M45 GBR
90Nick Burns M50 Steel City Striders RCGBR
91Phil Burns M40 Stockport Harriers & ACGBR
92Simon Burrow MSEN Marple RunnersGBR
93Dawn Burrows W45 Shelton StridersGBR
94Rachel Burton W50 North Derbyshire RCGBR
95Kent Butcher M45 Huncote HarriersGBR
97Rachel Cadey W45 Killamarsh KestrelsGBR
98Richard Cameron M40 Jog Derbyshire ChesterfieldGBR
99Lisa Capes WSEN Marple RunnersGBR
100Adrian Carder M65 Boston Community RunnersGBR
101Bradlee Caress MSEN GBR
102Sandi Carman W50 Smiley PacesGBR
103Phillip Carr M50 GBR
104Glynn Carter M55 GBR
105Dean Catley M45 Kimberworth StridersGBR
106Rob Cawley M55 Stockport HarriersGBR
107Jo Chalmers W45 Holme Pierrepont RCGBR
108Karen Chalmers W50 GBR
109Chris Chambers M45 Smalley Road RunnersGBR
110Edward Cieslik M45 Dark Peak Fell RunnersGBR
111Dan Clark M50 Belper HarriersGBR
112Deborah Clark W45 GBR
113Stephen Clarke M40 Hillsborough & Rivelin RCGBR
115Elaine Clifford W50 Beeston ACGBR
116Alice Clilverd WSEN East End Road RunnersGBR
117Emma Clossick WSEN Hillsborough and Rivelin RCGBR
118Ian Coates M60 GBR
120Caru Coetzee WSEN GBR
121Daniel Cogswell MSEN GBR
122Beth Cole W40 Smiley PacesGBR
123Stephen Cole M50 Stockport Harriers & ACGBR
124William Cole MSEN GBR
126Bernard Cook M45 GBR
127Hannah Cook WSEN GBR
128William Cook MSEN GBR
130Geoff Cooper M50 Matlock athletic clubGBR
131Lauren Corcoran W40 Kimberworthstriders@gmail.comGBR
132Louise Corrigan W40 Swinton RCGBR
133Beverley Cossey Watson W40 Smalley Road RunnersGBR
134Bronwen Craig W45 Aston ChasersGBR
137Steve Crossman M55 Glossopdale HarriersGBR
138Jane Crowson W55 Dark Peak Fell RunnersGBR
139Rufus Curnow M40 GBR
142Nathan Dangerfield MSEN GBR
144Debbie Darton W40 GBR
145Jason Davidson M45 Ashbourne triathletesGBR
146Andrew Davies M50 Hillsborough & Rivelin RCGBR
147Benjamin Davison MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR
149Kev Dawson M50 RTD/JsCYCLESHACK RTGBR
150Alex Day MSEN Hillsborough and Rivelin running clubGBR
151Chris Day M45 Totley ACGBR
152Harry Day MSEN GBR
154Rebecca Day W40 Goyt Valley StridersGBR
156Pete Deacon M50 Redhill Road RunnersGBR
157Peter Dean M40 Stockport Harriers & ACGBR
158Fufy Demissie W55 GBR
160Flora Devlin WSEN Pennine Fell RunnersGBR
162Guy Dinsdale M50 GBR
165Will Doyle M40 GBR
166Harry Druiff M55 Cambridge Triathlon ClubGBR
167Elaine Duncan WSEN GBR
168Linda Duncan WSEN GBR
169Mick Durkin M55 Sleaford Striders ACGBR
170Andy Dykins M50 Macclesfield Harriers & ACGBR
171Darren Eccles M50 GBR
173Alex Eggeman M40 GBR
174Megan Elliott WSEN Matlock ACGBR
175Stephen Elliott-Nicholls MSEN Farnham RunnersGBR
176Amanda Ellis-Hill W45 Porter Valley PloddersGBR
177John Ellis-Hill M45 Almost AtheletesGBR
178Simon Ellison M45 GBR
179Catherine Else W50 Belper 10:20GBR
180Mark Elwis M55 Matlock ACGBR
181Steve Emerton M45 Derby ACGBR
182Jim Evans M50 Smalley Road RunnersGBR
183Leah Evans WSEN GBR
184Paul Evans M40 Elvet StridersGBR
185Raymond Evans M55 GBR
186Geoffrey Evatt M40 Goyt Valley StridersENG
187Steve Fairclough M55 Bramhall RunnersGBR
188Simeon Farrington-Newman M45 Peak & Valley Trail RunnersGBR
189Kirsten Fasey W45 GBR
190Paul Fauset M45 Dark Peak Fell RunnersGBR
191Jenny Featherstone W40 Totley ACGBR
192Barry Fenton M45 GBR
193Paul Fenton M50 Ruscombe RunnersGBR
195Kurt Fitch M50 GBR
197Roger Fokinther M65 GBR
198Ruth Ford W45 Washlands Womens RunnersGBR
199William Forder MSEN GBR
200Bob Foreman M60 Matlock ACGBR
203Dave Funnell M55 Porter Valley PloddersGBR
204John Gaffney M40 Glossopdale HarriersGBR
205Toby Gamlen M40 GBR
207Nicholas Gant M45 Matlock ACGBR
208Jose Garcia M40 Sheffield Triathlon ClubGBR
209Matthew Gawne MSEN Altrincham & District ACGBR
210Duncan Gedge M55 GBR
211Matthew Geer MSEN GBR
212David George M55 GBR
213Carla Gibbons WSEN Hillsborough and Rivelin Running clubGBR
214Helen Gilbert W50 Goyt Valley StridersGBR
215Sally Gilliver W60 Wilmslow RCGBR
216Clare Gilmer W45 Steel City Striders RCGBR
217John Gilroy MSEN GBR
218Marco Giovannelli M50 Ashbourne Triathlon ClubGBR
219Laura Godden W40 7 Hills HarriersGBR
220Mark Godden M65 Macclesfield Harriers & ACGBR
221Tara Gold W45 Wellow wadersGBR
223Pat Goodall W65 Totley ACGBR
224Mark Goodburn M45 Team Little FellaGBR
226Glynn Graham M40 Hillsborough & rivelin rcGBR
227Jocelyn Granger W60 Staffs Moorlands ACGBR
228Lesley Gray W50 Aston ChasersGBR
230Richard Green M50 Belper HarriersGBR
231Darren Greene M50 GBR
233Simon Gregory M45 Handsworth roadhogsGBR
234Lianne Griffiths W40 GBR
237Neil Gunn M60 Macclesfield Harriers & ACGBR
238Steve Haake M55 Steel City Striders RCGBR
239Gareth Hague M40 GBR
240Ste Haigh M40 Bollington HarriersGBR
241Anita Hall W50 St Helens StridersGBR
242Oliver Halliday MSEN Totley ACGBR
243Tracy Hamilton W55 Vegan Runners UKGBR
244Lance Hamilton-Griffiths M40 Glossopdale HarriersGBR
245Sara Hammett-Ridsdale W45 Killamarsh KestrelsGBR
246Honor Hamshaw WSEN Kimberworth StridersGBR
247Cara Hanson WSEN Steel City Striders RCGBR
248Chris Hanson M40 GBR
249Regan Hanson M40 Hillsborough and riverlin running clubGBR
250Paul Hanton M50 GBR
251Andy Harding MSEN Belper Ten Twenty Triathlon ClubGBR
252Anna Harding WSEN Belper Ten Twenty Triathlon ClubGBR
253Dan Harding M50 Ashbourne triathletesGBR
254Dan Hardy MSEN Mansfield HarriersGBR
255Chris Harle M60 GBR
258Patrick Harris M55 GBR
259Tim Harrison M40 GBR
260Andrew Hartley M60 Fat BoysGBR
261Ben Hartley M40 Glossopdale HarriersGBR
262Bob Hartley M50 Steel City Striders RCGBR
263Lois Hartshorne WSEN GBR
265Clive Hayward M70 Redhill Road RunnersGBR
267Nick Heaton M50 Bramhall RunnersGBR
268Ben Heller M55 Steel City Striders RCGBR
269Poppy Henson WSEN GBR
271Mark Herbert M40 Ranelagh HarriersGBR
272Sophie Heron WSEN GBR
274Simon Heys M60 Stockport Harriers & ACGBR
276Liam Hill MSEN GBR
277Peter Hill M40 Hillsborough and Rivelin Running ClubGBR
278Tara Hilton W50 GBR
279Richard Hind M50 Worksop HarriersGBR
280Edward Hirst M45 St Helens TriGBR
282Robert Hoffmann M45 Steel City Striders RCGBR
284Hannah Hoggren-Johnson W45 Smiley PacersGBR
285Brian Holland M65 Goyt valley stridersGBR
286Daniel Hollis M40 GBR
287Greg Hopkinson MSEN Matlock ACGBR
288Nick Horsfall M40 Harrogate Triathlon ClubGBR
289Helena Houghton W50 Belper HarriersGBR
291Jonathan Howse M45 GBR
293Stuart Hufton M55 Derby Triathlon ClubGBR
294David Hughes M45 GBR
296Martin Hunt MSEN Formula One Circuit CrewGBR
297Anthony Hurst M60 GBR
300Gill Ingram W60 GBR
301Chris Jackson M60 Belper HarriersGBR
302Ian Jackson M50 Glossopdale HarriersGBR
304Richard Jackson M40 Swinton Running ClubGBR
305Mark Jacobi M55 Totley ACGBR
306Martyn James M40 Porter Valley PloddersGBR
307Mary Jeal W60 Ilkley Harriers ACGBR
308Wendy Jebson W55 Aston ChasersGBR
309Michael Jell M55 Kimberworth StridersGBR
310Charlotte Jenkinson WSEN GBR
311Nik Jennings M45 Fat BoysGBR
312Malcolm Johnson M45 Stockport Harriers & ACGBR
313Andrew Johnston M50 GBR
314Peter Johnston M45 Wirksworth RCGBR
315Amy Jones WSEN Matlock ACGBR
317Hannah Jones WSEN GBR
318Michael Jones MSEN GBR
319Mike Jones MSEN Sheffield Triathlon ClubGBR
321Tracy Jones W50 Clowne Road Runners ClubGBR
322Nick Keith MSEN GBR
323Anthony Kelly M45 Belper 10:20GBR
324Louise Kelly WSEN RTD/JsCYCLESHACK RTGBR
325Richard Kendall M40 Peak and Valley trail runnersGBR
326Ross Kennedy M40 GBR
327Muhammed Khan MSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
329Studney Kirby M55 Wellingborough & district ACGBR
330Sophie Kirk W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
331Mike Kiss M40 Wirksworth Running ClubGBR
332Lynne Knight W45 GBR
333Una Lacey W45 GBR
334Marcus Lancastle M55 Lincoln and District RunnersGBR
335Laura Lane W40 St Albans StridersGBR
336Lucy Larkin W50 GBR
337Daniel Latham MSEN Buxton ACGBR
338Jayne Lawton W50 Stockport Harriers & ACGBR
339Caroline Leigh WSEN Pennine fell runnersGBR
342Andrew Lidstone M55 Buxton ACGBR
343Susan Lilley W40 GBR
344Mel Lindley W45 GBR
345Matthew Linney M40 GBR
346Cal Lloyd W45 Porter ValleyGBR
347Nic Long M55 GBR
349Pandora Lougheed WSEN Pennine Fell runnersGBR
350Ellen Lovatt W45 Belper HarriersGBR
351Kat Love W40 FatboysGBR
354Natalie Lowe WSEN Kimberworth StridersGBR
355Barry Lucketti M50 Swinton RCGBR
356Martin Lundy M60 Marple RunnersGBR
358James MacDonald M50 Macclesfield Harriers & ACGBR
360Zahra Malik WSEN GBR
361Ross Mallett M40 GBR
362Chris Mann M50 Ruscombe RunnersGBR
363Juliette Mann W45 Ruscombe RunnersGBR
364Lucas Manning MSEN Ilkeston RCGBR
365Anthony Marchant M45 Belper harriersGBR
366Paul Markall M55 Buxton ACGBR
368Simon Marks M50 Formula One Circuit CrewGBR
369Malcolm Marshall M55 Scunthorpe & District ACGBR
370Lucy Martin WSEN GBR
371Richard Martin M40 GBR
372Paul Marval M50 GBR
373Karen Massey W40 Disley RunnersGBR
374Jane Matthews W60 GBR
375Lydia Mawer W40 GBR
376Angela McCarthy W60 Wilmslow RCGBR
377Deirdre McCarthy W40 Manchester Triathlon ClubGBR
378Alan McCartney M70 Barracuda Tri ClubGBR
380Adrian McCordick M40 Chesapeake Road RunnersGBR
381Mo McDonald M55 NoneGBR
382Jessie McGuire WSEN GBR
383Neil McKearney M45 Ruscombe RunnersGBR
384James McNeill M50 GBR
385Mike McSharry M60 Huncote HarriersGBR
386Kevin Megson M60 Totley ACGBR
387Jamie Meynell MSEN Sinfin Running ClubGBR
388Ben Michael M40 GBR
389Paul Middlemas M40 Steel City StridersGBR
390Janna Miller WSEN Dronfield Running ClubGBR
392Paula Moffat W50 7 Hills harriersGBR
393Thomas Monaghan M55 PlookITGBR
394Emma Mooney W40 Marple RunnersGBR
396James Morgan M50 Worksop HarriersGBR
398Keith Morgan M55 Ashbourne RCGBR
400Kate Morris W55 Steel City StridersGBR
401Michael Morris M50 Ranelagh HarriersGBR
402Phil Morris MSEN ClowneGBR
403Gerrard Moss M70 Shelton StridersGBR
404Jon Moulding M40 Dark Peak Fell RunnersGBR
405Andrew Muir M50 Ruscombe RunnersGBR
406Rachel Munday W40 Macc HarriersGBR
407Jamie Munro M50 Endurance StoreGBR
408Jenny Murphy W45 Huncote HarriersGBR
409Vikki Murphy W50 Bramhall RunnersGBR
410Hannah Murray WSEN GBR
412Caroline Mynes W40 7 Hills HarriersGBR
413Matthew Neal M55 Tideswell Running ClubGBR
414Olivia Neal WSEN Rotherham Harriers & ACGBR
417Iain Ness MSEN GBR
420Alexandra Noden W50 Goyt Valley StridersGBR
421Pete Ogley M45 Marple runnersGBR
425John Padfield MSEN GBR
426Philip Padfield M55 GBR
429Michael Parker M50 GBR
430Alicia Parkes WSEN Killamarsh kestrelsGBR
431Samantha Patrick WSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
432Anna Paxton W40 Grindleford GoatsGBR
433Sally Pearse W55 GBR
434Matthew Pennington M40 Sheffield Triathlon ClubGBR
435Patrick Phelan M55 GBR
436Kate Phillips W50 Buxton ACGBR
437Simon Pickering M50 Ashbourne triathletesGBR
438Kate Pitfield WSEN GBR
440John Pollard M65 Glossopdale HarriersGBR
441Michael Price M50 Smalley Road RunnersGBR
445Sarah Pritchard WSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
447Naomi Rabin WSEN Hillsborough and Rivelin RCGBR
448Vaughan Ramsay M45 Ranelagh HarriersGBR
450Kevin Randall MSEN Valley Hill RunnersGBR
451Yulia Ravenhill W45 Ilkeston RCGBR
452Michael Raynor M50 GBR
453Krista Rickard WSEN Belper HarriersGBR
454Guy Riddell M45 Glossopdale harriersGBR
457James Ritchie M45 Ranelagh HarriersGBR
458Matt Ritchie M40 GBR
459Elly Roberts WSEN Ackworth Road Runners & ACGBR
460Florence Roberts WSEN GBR
461Darren Robinson M50 Derby Triathlon ClubGBR
463Gary Rogerson M45 Macclesfield Harriers & ACGBR
465Rachel Rongong W50 GBR
466Simon Ross M40 GBR
467Rachael Rowles W45 GBR
468Samuel Royle MSEN Hillsborough and RivelinGBR
469Tim Rutter M40 Fat BoysGBR
471Rosa Sampson-Geroski WSEN Totley ACGBR
472Buckley San W50 Lyme RunnersGBR
473Elaine Sargent W50 GBR
475Desmond Savage M45 GBR
477Stephen Schubeler M40 Steel City Striders RCGBR
478Jack Scott MSEN Inov8ENG
479Verity Scott WSEN 7 hill harriersGBR
480Sophie Seingier W50 Stockport Harriers & ACGBR
481Jimmy Sharman M40 Dronfield Running ClubGBR
482Gordon Sharp M65 Lyme runnersGBR
483Stephen Shaw M50 Dark Peak Fell RunnersGBR
484Rob Sheldon M45 Glossopdale HarriersGBR
486Lesley Sinclair W55 Peak and ValleyGBR
487Pete Sinclair M60 Peak and ValleyGBR
488Ruth Sinclair WSEN GBR
489Janusz Siodiak M40 Dark Peak Fell RunnersGBR
490Joseph Sizeland MSEN GBR
491Paul Skuse M45 Glossopdale HarriersGBR
492Michael Slater M55 Hillsborough and Rivelin RCGBR
493Stephen Slater M40 Steel City Striders RCGBR
494Chris Sleath MSEN Wirksworth rcGBR
495Simon Sleney M45 GBR
496Chris Andrew Smith MSEN Glossopdale HarriersGBR
497Emma Smith WSEN Charnwood A CGBR
498Gareth Smith M45 WCR/RFRTGBR
499Helen Smith W45 GBR
500James Smith MSEN GBR
501Jerry Smith M65 Chorlton RunnersGBR
503Matthew Smith MU23 Glasgow University Hares & HoundsGBR
504Michael Smith M50 Macclesfield Harriers & ACGBR
507Robert Smith M45 PMA racingGBR
509Simon Smith MSEN Belper HarriersGBR
510Timothy Smith M40 BELPER 10:20GBR
512Gary Spriggs M50 GBR
513Andrew Staley M40 Bad Boy Running ClubGBR
514Jim Staveley M50 Worksop HarriersGBR
515Rick Steckles MSEN Glossopdale HarriersGBR
516Debbie Stenhouse W45 Aston ChasersGBR
517David Stocks MSEN Kimberworth stridersGBR
518Rebecca Stocks WSEN Kimberworth stridersGBR
519Rachael Stone W40 GBR
520Jon Street MSEN ENG
521Tim Street MSEN Holmfirth HarriersGBR
522Fran Swallow W50 Macclesfield HarriersGBR
523Jack Swindells M40 Hillsborough and Rivelin RCGBR
524Joanna Taylor WSEN GBR
525Caroline Tedstill W40 GBR
526Laura Telford W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
527Kate Testa W40 7 Hills HarriersGBR
528Barrie Thomason M50 Macclesfield Harriers & ACGBR
529Joanna Thompson W45 Macclesfield Harriers & ACGBR
530John Thorpe M40 Matlock acGBR
531Anthony Tierney M45 Fat boysGBR
532Rebecca Till W45 Macclesfield Harriers & ACGBR
533Thomas Tillson M55 Ilkeston RCGBR
534Andy Titley M55 Peak & Valley Trail RunnersGBR
536Pete Tomlin MSEN Glossopdale HarriersGBR
537Gemma Tredwell W40 Buxton ACGBR
538Adam Turner MSEN GBR
539Jonathan Tyson MSEN GBR
540Trudi Unwin W45 Huncote HarriersGBR
541Tricia Valentine W40 Formula One Circuit CrewGBR
543Simon Vickers MSEN GBR
545Charlotte Wade WSEN Hillsborough & Rivelin RCGBR
546Helen Wade W40 Kimberworth StridersGBR
547Alex Wadington W40 Bramhall RunnersGBR
548Chris Walker M45 Steel City Striders RCGBR
549Grace Walker WSEN North Derbyshire RCGBR
550Jennifer Walker W40 Dark Peak Fell RunnersGBR
551Kevin Walker M45 GBR
552Joseph Allan Wall M60 Handsworth roadhogsGBR
553Heather Wallis W40 Hillsborough and Rivelin Running ClubGBR
554Pete Wallroth M40 GBR
555Morven Walters WU23 GBR
556Roger Walters M50 Steel City Striders RCGBR
557Rowan Walters WSEN GBR
558Claire Warren WSEN Porter Valley PloddersGBR
559Lucy Wasinski WSEN Glossopdale HarriersGBR
560Abi Waterfall W40 MatlockGBR
561Gill Watson W55 Sinfin Running ClubGBR
562Helena Weaver W65 GBR
563Philip Weaver M40 Cotswold AllrunnersGBR
564Henry Webb MU23 Sheffield University Orienteering and Fell RunningGBR
565Nick Webber MSEN GBR
566James Weber MSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
567Louise West W50 Beeston ACGBR
568Maurice West M75 Dark Peak Fell RunnersGBR
569Suzy Whatmough WSEN Ranelagh HarriersGBR
571Chris White M40 GBR
573Anthony Whitehouse M65 Totley ACGBR
574Will Whittell M40 Chesapeake Road RunnersGBR
575Emma Whysall WSEN Belper 10:20GBR
576Stephen Whysall MSEN Belper 10:20GBR
577Hannah Wibberley WSEN Belper HarriersGBR
578Ashley Wilde MSEN North Derbyshire RCGBR
581Martyn Willcock M55 Swinton RCGBR
582Anne Williams W50 Glossopdale HarriersGBR
583Matt Williams M45 Steel City Striders RCGBR
585Jerome Wills MSEN GBR
586Claire Wilshaw W40 GBR
588Samantha Wilson WSEN Killamarsh KestrelsGBR
589Hazel Winder W70 Macclesfield Harriers & ACGBR
590Jeremy Windsor M50 GBR
591Sarah Witham W45 Matlock Athletic ClubGBR
593Jeremy Woodham M45 Marple RunnersGBR
595Joe Worthington M40 Ackworth Road Runners & ACGBR
597Chris Yeoman MSEN GBR

Walker (112)
10Nigel Arding M65 GBR
15Donna Atkinson W45 GBR
27Bev Barnes W55 Kimberley & District StridersGBR
42Lyndsay Beck W50 GBR
44Steve Beck M55 GBR
48Julie Bennett W45 GBR
52Bev Birkett W60 LDWAENG
63Sheila Bradley W65 Buxton ACGBR
73Tamsin Brooks W50 GBR
83Don Bullough M65 Running Bear RCGBR
88Tracy Burge W50 Rother Valley SwallowsGBR
96Mark Butterworth MSEN GBR
114Sarah Clayton W50 GBR
119Joanna Coates WSEN Belper HarriersGBR
125Teresa Coles W55 GBR
129Clare Cooper W45 Belper HarriersGBR
135Liz Cresswell W45 GBR
136Sally Crook W70 GBR
140Amy Dallison WSEN GBR
141Joan Dangerfield W65 GBR
143Robert Dangerfield M70 GBR
148Emma Dawkins WSEN GBR
153Martha Day WSEN GBR
155Sally Day WSEN GBR
159Bev Denby W55 Bramhall RunnersGBR
161Leigh Dias W40 Derwent Runners (Derby)GBR
163Alexis Dinsmor W70 Stockport Harriers & ACGBR
164Rachel Dowle W50 Buxton ACGBR
172Sarah Eccles W50 GBR
194Sue Firth W45 GBR
196Mark Fitzgerald M45 Buxton ACGBR
201Scott Frazer M60 GBR
202Caroline Fuller W60 City of Sheffield ACGBR
206Jennifer Gant W45 GBR
222Bev Golden W45 Buxton ACGBR
225Matt Govan MSEN Matlock Athletic ClubGBR
229Peter Green M50 Belper 10:20GBR
232Paul Greenwood M50 Kimberworth StridersGBR
235Maxine Grimshaw W60 GBR
236Peter Grummett M55 GBR
256Carol Harris W50 GBR
257Kieron Harris MSEN GBR
264Caryl Hartwright W70 Totley ACGBR
266John Heathcote M65 GBR
270Kerstine Herbert W45 Ilkeston Running ClubGBR
273Alex Heslop W45 GBR
275Eddy Hill M50 GBR
281Jack Hodgson MSEN GBR
283Ian Hofmann M60 LDWAGBR
290Sarah Housley W45 GBR
292John Hudson M60 GBR
295Leigh Hughes W60 Running Bear RCGBR
298Derek Hurton M50 Eden RunnersGBR
299David Ingram M60 GBR
303Marie Jackson W40 Derwent runnersGBR
316Cath Jones W60 Bramhall RunnersGBR
320Stephen Jones MSEN Sinfin RCGBR
328Niall King M45 GBR
340Suzanne Leusby W40 Clowne Road RunnersGBR
341Sara Lewis W45 Belper Ten Twenty Triathlon ClubGBR
348Trevor Longman M70 Macclesfield Harriers & ACGBR
352Louise Lowe W45 Clowne Road RunnersGBR
353Marie Lowe W70 GBR
357Carl Lycett MSEN GBR
359Zaheer Mahmood M50 Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
367Brodie Marks WSEN GBR
379Ursula McCaughan W60 GBR
391Emma Minshull W40 Bramhall RunnersGBR
395Sue Moore W55 GBR
397Julian Morgan M55 GBR
399Rebecca Morley W40 Belper 10:20GBR
411Lynsey Murray WSEN Rother Valley SwallowsGBR
416Jim Needham M40 Ackworth Road Runners & ACGBR
415Lesley Needham W55 Ackworth Road RunnersGBR
418Claire Nield W50 Rother Valley SwallowsGBR
419Mike Noble M70 Stockport Harriers & ACGBR
422Jane O'Hara W50 Peak & Valley Trail RunnersGBR
423Charlotte Oliver W55 GBR
424Chris Owen M65 GBR
427Heidi Palmer W40 GBR
428June Palmer W60 GBR
439Jo Podolanski W50 Bramhall RunnersGBR
442Andy Pritchard M50 GBR
443Ian Pritchard M55 GBR
444Julia Pritchard W45 GBR
446John Pusey M60 GBR
449Robert Ramshaw M40 GBR
455Angus Ridge M55 GBR
456Dan Riley M40 GBR
462Steve Robinson-Day M55 Kimberley & District StridersGBR
464Tim Rolfe M45 Buxton ACGBR
470Rebecca Sampson WSEN GBR
474Caroline Saunders W50 Kimberworth StridersGBR
476Peter Savage M65 Holme Pierrepont RCGBR
485William Shepherd MSEN Porter valley ploddersGBR
502Jez Smith M45 GBR
505Olive Smith WSEN GBR
506Rachel Smith W55 Ashbourne Running ClubGBR
508Ruth Smith W55 GBR
511Micheal Spencer M40 GBR
535Dermot Toberty M60 GBR
542Carole Vannucci W40 GBR
544Laura Vincent W60 GBR
570Annabel White W40 GBR
572Susan Whitehead W55 Holme PierrepontGBR
579Helen Wilkinson W40 Porter Valley PloddersGBR
580Lex Wilkinson M45 Porter Valley PloddersGBR
584Robin Williams M70 GBR
587Pauline Wilson W65 SYOGBR
592Luen Wong W45 GBR
594Helen Worsfold W40 Clowne Road RunnersGBR
596John Wright M50 Porter valley ploddersGBR

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351