Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
The Knock Out (15-17 May) Start List
Friday 15 May 2020 - Sunday 17 May 2020
Competitor Statistics (Total=51, Online=100%)
Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename.
See the
Event Website
for further details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
AIRE
BOK
CLYDE
CSO VALEA PRAHOVEI
DVO
ESOC
EUOC
FVO
GD4C
INT
INVOC
Kalevan Rasti
KLS
LEI
MAROC
MDOC
NOC
NOR
OD
OJE Wappler
OK Japetic
OK Ravinen
Olc Omström Sense
Orienteering Trieste
RACO
SHUOC
SKO Blue Stones
SLOW
SN
SUFFOC
SYO
TROL
TVOC
WCOC
WIM
AND Country =
All
AUT
BEL
BUL
CRO
FIN
FRA
GBR
ITA
POR
ROU
RSA
SUI
SWE
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
Open
(51)
43
Ben Bethell
M40
NOR
GBR
42
Matthew Bethell
M14
NOR
GBR
34
Harry Bratcher - Howard
M14
WIM
GBR
33
Monty Bratcher-Howard
M12
WIM
GBR
49
Freddie Carcas
M21
INT
GBR
50
Mykyta Chubynsky
M40
OD
GBR
35
Jon Cross
M50
FVO
GBR
3
Rune De Clercq
M16
TROL
BEL
15
Stanimira Dimitrova
W14
SKO Blue Stones
BUL
24
Alastair Dunlop
M45
CLYDE
SCO
9
River Edis-Smith
M21
MDOC
GBR
44
Pierre Erbland
M21
KLS
FRA
20
Franz Glaner
M21
OJE Wappler
AUT
45
Joseph Goodwin
M20
SHUOC
GBR
8
Emil Granqvist
M21
OK Ravinen
SWE
26
David Gray
M40
MDOC
GBR
25
Thierry Gueorgiou
M40
Kalevan Rasti
FIN
14
Elena Gvozdeykova
W40
SKO Blue stones
BUL
27
Jamie Hayward
M21
BOK
ENG
47
Will Hensman
M40
FVO
GBR
17
Roberto Larotella
M40
Orienteering Trieste
ITA
40
Luis Leite
M40
GD4C
POR
29
Nicholas Lightfoot
M55
SYO
GBR
30
Robbie Lightfoot
M12
SYO
GBR
16
Jonas Newey
M16
MAROC
SCO
2
Chris O'Donnell
M50
DVO
GBR
1
Jake O'Donnell
M14
DVO
GBR
32
Andy Paterson
M50
CLYDE
SCO
46
Matthieu Puech
M40
KLS
FRA
6
Alasdair Raynor
M20
INVOC
GBR
7
Finlay Raynor
M16
INVOC
GBR
19
Matija Razum
M21
OK Japetic
CRO
39
Calum Robertson
M12
ESOC
SCO
37
Hanne Robertson
W50
ESOC
SCO
38
Maja Robertson
W14
ESOC
SCO
31
Sarah Rollins
W40
SN
ENG
4
Elias Schafer
M16
Olc Omström Sense
SUI
13
Daniel Spencer
M20
EUOC
GBR
51
Benjamin Squire
M16
NOC
GBR
18
Andrew Stemp
M21
AIRE
GBR
41
Barney Steventon-Barnes
M16
SUFFOC
GBR
48
Nicolae Stroescu
M80
CSO VALEA PRAHOVEI
ROU
10
Joe Sunley
M18
WCOC
GBR
36
Paul Taylor
M40
TVOC
GBR
5
Sam Todd
M14
SYO
GBR
23
Heather Walton
W55
SLOW
GBR
22
Andrew Ward
M21
LEI
GBR
28
Martin Ward
M50
SYO
GBR
11
Clive Wilkinson
M55
SUFFOC
GBR
21
Tam Wilson
M21
EUOC
GBR
12
Sarah Wimberley
W18
RACO
RSA