Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Sprint Weekend (24-26 April) Start List
Friday 24 April 2020 - Sunday 26 April 2020
Competitor Statistics (Total=534, Online=100%)
Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename.
See the
Event Website
for further details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
3ROC
Aca
AERLA IF
AIRE
Annecy SO
AOC
AROS
ASA TA
ASA Tel Aviv
ASUL
ASUL SN
ASUL Sport Nature
ASUL Sports Nature
Auckland
Auckland Orienteerin
AucklandOrienteering
Australopers
Bækkelagets SK
BAOC
BASOC
Big Foot Orienteers
Bigfoot Orienteers
BKO
BL
BOK
Bussola OK
BZP
CCR Roma
CHIG
CLARO
CLOK
CLYDE
CMOC
CNOC
CO Colmar
COC
CRAPAHUT
Croco
CS Babarunca
CSU
DEE
DEVON
DFOK
DRONGO
DVO
DVOA
Egri Spartacus
ELO
EPOC
ESOC
EUOC
Falcons
FarumTisvilde OK
FarumTisvildeOK
FIF Hillerød
FIF-Hillerød
Fingal
Foothills Wanderers
Fortūna OK
Fossum IF
FVO
FWOC
Garingal Orienteers
GEN
GO
GROK
Halden SK
HALO
HAM OK
HAMOK
Harpagan OC
HH
HKOXCC
HOC
HS
HVO
IKHP
IND
INT
INVOC
Israel National team
JOK
Kalevan Rasti
Keiyo OL
KERNO
KerryO
KLS
KOVZ
KS OK!Sport Warszawa
Legendary Sweatpack
LEI
LOC
LOK
Looper
MAROC
MDOC
Montsant
MOR
MWOC
NF Wien
NGOC
NOC
NOR
NWO
NWOC
OC Fürstenfeld
OC München
OD
OJE Wappler
Ojura
OK Hällen
OK Japetic
OK Pan Aarhus
Okanoue
OL Regio Olten
OLC Graz
OLC Kapreolo
Olc Omström Sense
OLC Wienerwald
OLG Suhr
OLifant
Orienteering Trieste
OROX
Ostrich Trails
Pan Aarhus OK
Pargas IF
Pol Masi
QOC
RED ROOS
Ronneby OK
RR
Sävedalens AIk
SAX
SBOC
SET
SHUOC
Silkeborg OK
SK PRAGA
SKO Blue stones
SLOW
SMOC
SN
SO
SOC
SOS
SROC
SUFFOC
SWOC
SYO
Tampereen Pyrintö
TAY
TGV Horn
Tortoise
Trol
TSN
TVOC
UBOC
UCOC
UKS Dąb Leszno
UPPERCASE
UTOLK
Valmo
Varegg
Växjö OK
WAOC
WCH
WCOC
WIM
WSX
AND Country =
All
AUS
AUT
BEL
BUL
CAN
CRO
CZE
DEN
ESP
FIN
FRA
GBR
GER
HKG
HUN
IRL
ISR
ITA
JPN
LTU
NED
NOR
NZL
POL
ROU
RSA
RUS
SUI
SWE
USA
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
Open
(433)
173
James Ackland
M21
INT
GBR
419
Emil Ahlbäck
M21
OK PAN Aarhus
DEN
360
Gregory Ahlswede
M21
DVOA
USA
429
Jerome Albregue
M40
ASUL Sports Nature
FRA
85
Malcolm Aldridge
M60
MOR
GBR
462
Cecilie Andersen
W21
BOK
GBR
341
Debbie Anderson
W45
BOK
GBR
530
Aurelie Andry
W35
IND
FRA
261
Anja Arbter
W21
NF Wien
AUT
19
Karen Ashworth
W50
SO
GBR
524
Chris Atkins
M40
BOK
GBR
112
James Austin-Mills
M40
NOR
GBR
238
Amanda Bailey
W55
SN
GBR
24
Jim Bailey
M18
BOK
GBR
23
Scott Bailey
M45
BOK
GBR
95
Darren Baker
M50
DEE
ENG
44
Dominika Bakowska
W21
Harpagan OC
POL
97
Tamas Barany
M21
Egri Spartacus
HUN
485
Richard Barrett
M50
BAOC
GBR
522
Amelia Bartlett
W18
SO
ENG
356
Joseph Bartlett
M20
INT
GBR
357
Leah Bartlett
W18
INT
GBR
523
Maddie Bartlett
W16
SO
GBR
355
Patrick Bartlett
M50
INT
GBR
90
Basile Basset
M18
ASUL
FRA
284
Isia Basset
W21
ASUL Sports Nature
FRA
108
Juliette Basset
W21
ASUL SN
FRA
88
Marian Basset
M21
ASUL Sports Nature
FRA
42
Don Bayly
M65
Foothills Wanderers
CAN
218
Judith Bell
W50
ESOC
GBR
265
Sue Bett
W50
SN
GBR
494
Camilla Bevensee
W21
OK Pan Aarhus
DEN
422
Helen Bickle
W35
WAOC
GBR
176
Johanne Biering
W20
Silkeborg OK
DEN
421
Erik Hæstad Bjørnstad
M20
Fossum IF
NOR
183
John Blatherwick
M21
AIRE
GBR
318
Erik Bonek
M20
NF Wien
AUT
414
Chris Bosley
M70
LEI
GBR
9
John Britton
M65
MDOC
GBR
71
Nigel Britton
M70
JOK
ENG
83
Lone Brochmann
W21
IND
NOR
337
Agnes Brooke
W18
WSX
GBR
336
Jonathan Brooke
M50
WSX
GBR
335
Nicola Brooke
W50
WSX
GBR
101
Ben Brown
M20
ESOC
SCO
532
Eoin Browne
M45
GEN
IRL
409
Robert Buckby
M21
NWO
GBR
380
Pawel Bugajski
M40
MDOC
POL
268
David Bunn
M20
EUOC
GBR
269
Fiona Bunn
W21
TVOC
GBR
20
Harriet Burdett
W21
DRONGO
GBR
298
Sandy Burgon
M60
BOK
GBR
134
Tommy Burke
M65
Fingal
IRL
410
Brian Burt
M55
BKO
GBR
468
Alison Campbell
W21
BASOC
SCO
154
Andrew Campbell
M50
MOR
GBR
155
Daniel Campbell
M18
MOR
GBR
458
Eilidh Campbell
W20
MAROC
GBR
156
Elizabeth Campbell
W55
MOR
GBR
56
Mike Capper
M65
WAOC
GBR
283
Freddie Carcas
M21
INT
GBR
531
Max Carcas
M50
INT
GBR
291
Pippa Carcas
W18
INT
GBR
79
Megan Carter-Davies
W21
MWOC
GBR
388
Dave Chaffey
M55
DVO
GBR
389
Sal Chaffey
W55
DVO
GBR
110
Alexander Chepelin
M21
EUOC
GBR
46
Helen Chiswell
W40
DVO
GBR
133
Wai-kit Choi
M45
HKOXCC
HKG
508
Mykyta Chubynsky
M40
OD
GBR
478
Thomas Cochrane
M21
NGOC
GBR
1
Scott Collier
M21
KERNO
GBR
526
Hayley Collins
W21
Dfok
GBR
241
Rachel Collins
W20
EUOC
SCO
371
Rachel Collins
W21
DFOK
GBR
358
Raphael Combe
M45
CRAPAHUT
FRA
165
Brad Connor
M50
FVO
GBR
252
Martin Cook
M60
SMOC
ENG
45
Philip Cooper
M70
WIM
GBR
55
Dave Coustick
M75
FVO
GBR
515
Chloë Cracknell
W20
SUFFOC
GBR
392
Philip Craven
M65
DFOK
GBR
438
John Croall
M60
DEE
GBR
234
Anya Crocker
W35
SOC
GBR
235
Callum Crocker
M21
DEE
GBR
233
Clare Crocker
W60
DEE
GBR
232
Simon Crocker
M60
DEE
GBR
328
Emma Cross
W21
NOR
GBR
205
Jon Cross
M50
FVO
GBR
491
Alison Cunningham
W55
ESOC
GBR
200
David Currie
M40
SOC
GBR
385
Duncan Currie
M20
Garingal Orienteers
AUS
251
Samuele Curzio
M21
Pol Masi
ITA
12
Dominic Dakin
M20
SYO
ENG
51
Clare Dallimore
W21
SWOC
CYM
138
Alexandra Danninger
W45
OC München
GER
136
Tobias Danninger
M45
OC München
GER
148
Aimee Darley
W18
SN
GBR
146
Angela Darley
W45
GO
GBR
381
Camilla Darwin
W50
WAOC
GBR
495
Camilla Davies
W35
IND
GBR
509
Olin Davies
M16
SLOW
GBR
446
Tim Dedman
M55
CHIG
GBR
113
Carolyn Dent
W55
BOK
GBR
324
Benoit Deroux
M21
Croco
FRA
111
Ellen Deschepper
W40
Trol
BEL
391
Jillian Devine
W55
SOC
ENG
428
Sam Diaz
M16
IND
ESP
67
Doug Dickinson
M75
DVO
GBR
327
Jonas Diete
M35
NOR
GBR
185
Marie Dingreville
W35
Valmo
FRA
221
Julia Doubson
W20
BAOC
USA
120
Malwina Dragowska
W35
KS OK!Sport Warszawa
POL
249
Carol Dredge
W60
WCH
GBR
325
Caz Dudley
W55
MAROC
SCO
326
Joshua Dudley
M21
MAROC
SCO
7
Alistair Duguid
M45
TAY
GBR
132
Alastair Dunlop
M45
CLYDE
SCO
322
River Edis-Smith
M21
MDOC
GBR
2
Anne Edwards
W21
TVOC
GBR
18
Carol Edwards
W60
BL
GBR
424
Justine Edwards
W50
CMOC
NZL
70
Irene Eglin
W45
Bussola OK
SUI
81
Michael Eglin
M45
Bussola OK
SUI
194
Ryan Elliot
M20
SYO
ENG
129
Bob Elmes
M75
DEE
GBR
131
Evelyn Elmes
W21
DEE
GBR
213
Will Enger
M21
COC
USA
142
Alexandra Enlund
W21
Pargas IF
FIN
348
Thomas Entwistle
M21
SHUOC
GBR
437
Pierre Erbland
M21
KLS
FRA
208
Helen Errington
W55
HH
GBR
6
James Errington
M21
HH
GBR
207
Simon Errington
M55
HH
ENG
299
Andrew Evans
M65
DFOK
GBR
209
Chris Evans
M50
SLOW
GBR
447
Timothy Evans
M55
CLARO
GBR
483
Amanda Falck Weber
W21
FarumTisvildeOK
DEN
501
Jonas Falck Weber
M21
FarumTisvilde OK
DEN
80
Mick Farrell
M40
CNOC
IRL
276
Roland Fesselhofer
M21
OC Fürstenfeld
AUT
270
Robert Finch
M21
SOC
GBR
109
Michele Fiocca
M35
CCR Roma
ITA
459
Kristine Fjellanger
W21
Varegg
NOR
65
Theo Fleurent
M21
Annecy SO
FRA
248
Rhona Fraser
W65
ESOC
GBR
493
Cecilie Friberg Klysner
W21
Pan Aarhus OK
DEN
377
Lise Frigault
W45
Falcons
CAN
118
Alison Fryer
W21
MDOC
GBR
13
Lucy Fryer
W21
AROS
GBR
64
Elizabeth Furness
W65
MOR
SCO
169
Paul Furness
M65
MOR
GBR
258
Anika Gassner
W21
NF Wien
AUT
260
Jasmina Gassner
W21
NF Wien
AUT
386
Marquita Gelderman
W50
NWOC
NZL
256
Franz Glaner
M21
OJE Wappler
AUT
404
Deborah Goodwin
W55
WCOC
GBR
405
Jonty Goodwin
M18
WCOC
GBR
406
Joseph Goodwin
M20
WCOC
GBR
407
Richard Goodwin
M60
WCOC
GBR
199
Boris Granovskiy
M40
CSU
USA
466
David Gray
M40
MDOC
GBR
14
Hannah Gray
W40
SN
GBR
4
Rebecca Gray
W21
AIRE
GBR
529
Ben Green
M40
TVOC
GBR
175
Garry Greenstreet
M45
SO
ENG
476
Georg Groell
M21
OLC Graz
AUT
285
Thierry Gueorgiou
M40
Kalevan Rasti
FIN
507
Viktor Gunnarsson
M18
IKHP
SWE
484
Elena Gvozdeykova
W40
SKO Blue stones
BUL
510
Joey Hadorn
M21
IND
SUI
49
Kim Hadorn
W21
IND
GBR
30
David Hall
M18
INVOC
SCO
29
Jenny Hall
W55
INVOC
SCO
143
Jackie Hallett
W60
BOK
GBR
43
Alan Halliday
M65
Mor
GBR
220
Jessica Halliday
W21
BASOC
GBR
449
Yusuke Hamauzu
M21
Tortoise
JPN
61
Jenny Hammond
W45
FVO
GBR
63
Paul Hammond
M40
FVO
GBR
253
Steffen Hartmann
M35
TGV Horn
GER
517
Sean Hassett
M50
SET
IRL
187
Hannah Hateley
W20
DEE
GBR
186
Jon Hateley
M55
DEE
GBR
456
Kate Hawks
W45
HH
GBR
370
James Hayward
M55
BOK
GBR
77
Jamie Hayward
M21
BOK
GBR
467
Graham Heap
M55
MDOC
ENG
102
Scarlet Heap
W18
SO
GBR
103
Stanley Heap
M20
SO
GBR
105
Tommy Heap
M16
SO
GBR
104
Will Heap
M45
SO
GBR
382
Andrew Henderson
M55
WAOC
GBR
227
Tomas Hendrickx
M35
HAM OK
BEL
17
Wannes Hendrickx
M40
HAMOK
BEL
53
Fiona Hendrie
W60
FVO
GBR
52
Ian Hendrie
M65
FVO
GBR
255
Remco Hereijgers
M21
OLifant
NED
54
Peter Hodkinson
M21
INT
GBR
279
Jon Hollingdale
M55
MOR
GBR
296
Alan Honey
M60
BOK
ENG
312
Florian Howald
M21
Tampereen Pyrintö
FIN
170
Severin Howald
M21
Tampereen Pyrintö
SUI
157
Nikki Howard
W45
MOR
GBR
416
Emeric Hubert
M35
ASUL Sport Nature
FRA
294
Ginny Hudson
W55
NGOC
ENG
153
Jane Hunter
W50
WCOC
GBR
151
Niamh Hunter
W20
EUOC
GBR
311
Kotomi Ibe
W21
Looper
JPN
489
Marina Iskhakova
W40
RED ROOS
AUS
450
Ioan Ivasciuc
M35
CS Babarunca
ROU
271
Angus Ivory
M16
INT
GBR
274
Katherine Ivory
W45
INT
GBR
272
William Ivory
M45
INT
GBR
243
Matan Ivri
M18
Israel national team
ISR
436
Elizabeth Jackson
W55
DEE
GBR
453
Stephen Jackson
M65
NWO
GBR
390
Michael James
M60
BAOC
GBR
219
Nicholas Jarvis
M21
SO
GBR
94
Georgia Jones
W21
OROX
GBR
247
Ian Jones
M50
HH
GBR
439
Kristian Jones
M21
FVO
GBR
245
Margaret Jones
W50
NGOC
ENG
246
Sophie Jones
W18
HH
GBR
277
Ursula Kadan
W21
OC Fürstenfeld
AUT
398
Kohei Kamijima
M21
GROK
JPN
481
Mizuho Katori
W21
UTOLK
JPN
168
Mathieu Kern-Gillard
M21
ASUL Sports Nature
FRA
434
Hugo Kindborn
M18
OK Hällen
SWE
361
Christine King
W70
BOK
GBR
125
Laura King
W21
EUOC
GBR
126
Lindsey King
W55
AIRE
GBR
124
Robert King
M60
AIRE
GBR
295
David Kingdon
M65
SAX
GBR
266
Bertie Kingsley
M21
OROX
ENG
278
Rachel Kirkland
W45
INT
SCO
98
Mikes Kiss
M16
Egri Spartacus
HUN
204
Vanda Kralova
W21
BZP
CZE
140
James Laird
M50
INVOC
SCO
100
Roberto Larotella
M40
Orienteering Trieste
ITA
350
Lucie Lataste
W18
CO Colmar
FRA
520
Jill Lauren
W18
Pargas IF
FIN
366
Louise Light
W50
SOC
GBR
365
Mark Light
M50
SOC
GBR
367
Stephanie Light
W21
SOC
GBR
308
Nicholas Lightfoot
M55
SYO
GBR
307
Sarah Lindström
W40
Ronneby OK
SWE
305
Torgny Lindström
M45
Ronneby OK
SWE
189
Andrew Llewellyn
M21
FVO
GBR
226
Alexander Lubina
M40
Legendary Sweatpack
GER
3
Cristina Luis
W40
TSN
USA
16
Miranda Mackereth
W55
HOC
ENG
74
Matthias Mahr
M40
SLOW
GBR
66
Louise Mainwaring
W35
IND
GBR
373
Emma Managh
W18
AOC
NZL
374
Michaela Managh
W18
AOC
NZL
503
Itay Manor
M21
Israel National Team
ISR
444
Ann Marshall
W45
DEE
GBR
445
Chris Marshall
M50
DEE
GBR
519
John Marshall
M50
CLYDE
SCO
300
Suzu Masuzawa
W21
IND
JPN
48
Sandra Mather
W50
SMOC
GBR
162
Alison Matheson
W50
INVOC
GBR
215
Ian Maxwell
M60
RR
SCO
99
Kirstin Maxwell
W21
RR
SCO
267
Al McCartney
M16
CLYDE
GBR
87
Cathy McComb
W50
Australopers
AUS
123
Adam McCreadie
M40
DEE
GBR
122
Rebecca McCreadie
W40
DEE
GBR
198
Alice McDaid
W35
FVO
SCO
376
Llewellyn McGivern
M45
CMOC
NZL
352
Janette McHendry
W50
WCOC
GBR
250
Stephen McLean
M60
DEE
ENG
117
Morag McLuckie
W45
MOR
SCO
28
Harry McMurtrie
M20
DEVON
GBR
191
Jolyon Medlock
M45
WSX
GBR
178
Nicola Melville
W50
FVO
SCO
78
Ben Mitchell
M21
SBOC
GBR
477
Tatsuki Miyamoto
M21
Keiyo OL
JPN
304
Grace Molloy
W20
FVO
GBR
441
Peter Molloy
M18
FVO
GBR
130
Pat Moody
W60
DEE
GBR
500
Colm Moran
M21
3ROC
IRL
172
Tamsin Moran
W21
SOC
GBR
184
Ciara Munnery
W20
OROX
GBR
480
Michael Murray
M21
IND
GBR
399
Alina Niggli
W18
Ojura
FRA
275
Helen Nisbet
W55
SMOC
GBR
379
Ryosuke Nishishita
M21
Okanoue
JPN
149
Bernie O’ Boyle
W60
CNOC
IRL
263
Brendan O'Brien
M50
KerryO
IRL
10
Chris O'Donnell
M50
DVO
GBR
452
Haruki Ohashi
M21
UTOLK
JPN
448
Edwyn Oliver-evans
M21
CLARO
GBR
145
Sebastian Ordoñez
M40
Montsant
ESP
166
Beccy Osborn
W45
FVO
GBR
179
Øystein Kvaal Østerbø
M35
Bækkelagets SK
NOR
521
Andy Paterson
M50
CLYDE
SCO
150
Julia Paul
W65
NOR
GBR
293
Andrei Pavlov
M45
UPPERCASE
RUS
423
Marion Payne-Bird
W60
GO
GBR
58
Mike Pedley
M60
EPOC
ENG
107
Matthew Pembery
M20
BOK
GBR
174
Iain Phillips
M50
LEI
GBR
82
Liz Phillips
W55
OD
ENG
212
Matthew Pickering
M21
UBOC
GBR
316
Emily Pieters
W45
SYO
GBR
315
Julian Pieters
M45
SYO
GBR
411
Bruno Plumey
M40
ASUL
FRA
479
Caroline Potter
W55
BOK
GBR
496
Malthe Poulsen
M20
FIF Hillerød
DEN
460
Niklas Profors
M21
Varegg
NOR
225
Paul Pruzina
M21
DRONGO
IRL
487
Matthieu Puech
M40
Aca
FRA
497
Nick Pullen
M21
NOR
GBR
144
Martin Quirke
M40
ESOC
SCO
254
Laura Ramstein
W21
OLC Graz
AUT
160
Alasdair Raynor
M20
INVOC
GBR
25
Matija Razum
M21
OK Japetic
CRO
498
Kirsten Reilly
W21
FVO
SCO
224
Charlie Rennie
M18
WCOC
GBR
222
Helen Rennie
W45
WCOC
GBR
223
Jamie Rennie
M50
WCOC
GBR
86
Glen Richardson
M40
NOR
NI
347
Alice Rigby
W21
CLOK
GBR
486
Marie Roberts
W60
MDOC
ENG
92
Ann Robertson
W55
CLYDE
GBR
31
David Robertson
M55
ESOC
SCO
91
David Robertson
M55
CLYDE
GBR
32
Hanne Robertson
W50
ESOC
SCO
188
Andy Robinson
M65
LOC
GBR
320
James Rogers
M21
LEI
ENG
321
Zara Rogers
W21
LEI
ENG
239
Sarah Rollins
W40
SN
GBR
400
Matthew Rooke
M21
LOC
GBR
401
Rebecca Rooke
W21
SROC
GBR
135
Jennifer Rooney
W21
IND
GBR
282
Alex Rothman
M40
SYO
GBR
281
Rachael Rothman
W40
SYO
GBR
319
Gustav Runefors
M20
Växjö OK
SWE
228
Anton Salmenkyla
M21
HS
FIN
288
Paul Salmon
M55
Auckland
NZL
289
Penelope Salmon
W18
Auckland
NZL
287
Rachael Salmon
W50
Auckland
NZL
408
Mark Saunders
M40
BKO
GBR
492
Johanna Schmidt
W21
IND
GER
363
Carmen Schwammberger
W20
OLG Suhr
SUI
364
Daniel Schwammberger
M18
OLG Suhr
SUI
440
Steve Scott
M50
FVO
SCO
504
Steven Scott
M45
INVOC
SCO
369
Zef Segal
M40
ASA Tel Aviv
ISR
206
Marie Claire Shankland
W50
FVO
GBR
412
Eoin Sharkey
M55
BKO
GBR
511
Rosie Shaw
W70
SMOC
GBR
262
Iain Shepherd
M55
INVOC
SCO
171
Jo Shepherd
W21
Halden SK
NOR
216
Jon Shepherd
M50
INVOC
GBR
217
Oscar Shepherd
M16
INVOC
GBR
242
Dylan Sherman
M21
Big Foot Orienteers
AUS
119
Ewan Shingler
M18
Bigfoot Orienteers
AUS
236
Anna Simkovics
W21
OLC Wienerwald
AUT
231
Erik Simkovics
M21
OLC Wienerwald
AUT
435
Casper Skepp
M18
Sävedalens AIk
SWE
237
Aidan Smith
M21
SYO
GBR
84
Colin Smith
M55
SYO
GBR
323
Iain Smith
M55
IND
GBR
76
Mike Smithard
M70
DEE
GBR
432
Alexander Soulsby
M40
HH
GBR
430
Jennie Soulsby
W40
HH
GBR
297
Troy Southall
M16
SO
GBR
490
Jacob Steinthal
M20
FIF-Hillerød
DEN
15
Andrew Stemp
M21
AIRE
GBR
26
Iain Stemp
M55
WAOC
ENG
343
Briana Steven
W20
UCOC
NZL
50
Victoria Stevens
W21
Ostrich Trails
RSA
469
Murray Strain
M35
INT
SCO
36
Robin Strain
M70
ELO
GBR
37
Sheila Strain
W70
ELO
GBR
196
Ondrej Strelba
M45
SK PRAGA
CZE
244
Peter Suba
M45
WSX
GBR
353
Joe Sunley
M18
WCOC
GBR
96
Elaine Sutton
W50
DEE
ENG
499
Lewis Taylor
M21
FVO
SCO
27
Charles Taylor-Keane
M65
SMOC
GBR
372
Roger Thetford
M55
TVOC
GBR
340
David Todd
M50
SYO
GBR
290
Paul Todd
M45
LOK
GBR
195
Judita Traubaitė
W20
Fortūna OK
LTU
475
Jan Travnicek
M45
TVOC
GBR
393
James Trott
M21
BAOC
GBR
301
Pauline Tryner
W45
SYO
GBR
106
Kate Turner
W45
SO
GBR
292
Dmitry Ushakov
M45
LOK
GBR
57
Hugo Vaxelaire
M21
HVO
FRA
182
Simon Vaxelaire
M21
HVO
FRA
334
Oded Verbin
M45
ASA TA
ISR
89
Philipp von Arx
M21
OL Regio Olten
SUI
516
Matthew Wadey
M18
SOS
GBR
127
Ken Walker Jr
M40
CSU
USA
514
Kathryn Walley
W60
Fingal
IRL
465
Campbell Walsh
M40
NOC
ENG
47
Fay Walsh
W21
MWOC
CYM
21
Gabriella Walsh
W50
MWOC
GBR
22
Zoe Walsh
W21
MWOC
GBR
280
Heather Walton
W55
SLOW
GBR
230
Brian Ward
M55
HALO
GBR
229
Charlotte Ward
W21
HALO
GBR
68
Claire Ward
W40
INT
GBR
121
Martin Ward
M50
SYO
GBR
455
Anna Wartewig
W20
AERLA IF
SWE
368
Daniel Weaver
M20
UBOC
ENG
73
Abi Weeds
W40
SLOW
GBR
181
Mairi Weir
W20
MOR
GBR
180
Philippa Weir
W55
MOR
GBR
502
Jon Wheatcroft
M65
TVOC
GBR
257
Helen Wheelwright
W60
SOC
GBR
394
Eoghan Wiles
M21
SLOW
GBR
163
Clive Wilkinson
M55
SUFFOC
GBR
164
Sally Wilkinson
W55
SUFFOC
GBR
397
Keith Willdig
M70
OD
GBR
331
Alice Wilson
W18
CLYDE
GBR
193
Doug Wilson
M50
NGOC
GBR
332
Emma Wilson
W21
EUOC
GBR
330
Rachel Wilson
W50
CLYDE
GBR
329
Steve Wilson
M55
CLYDE
GBR
5
Tam Wilson
M21
EUOC
GBR
39
Jonathan Winn
M50
FWOC
CAN
38
Teresa Winn
W50
FWOC
CAN
461
Olaf Woertel
M35
KOVZ
NED
203
Clemens Wolfram
M21
NF Wien
AUT
259
Jakob Wolfram
M20
NF WIEN
AUT
349
Rotem Yasur
M18
Israel National team
ISR
454
James Yule
M18
SO
GBR
Under 16
(67)
342
Finlay Anderson
M14
BOK
GBR
354
Samuel Bartlett
M16
INT
GBR
313
Michael Bishenden
M14
MOR
GBR
396
Harry Bratcher - Howard
M14
WIM
GBR
114
Ffion Bricknell
W16
SAX
GBR
533
Gerry Browne
M14
GEN
IRL
417
James Bryant
M14
SYO
GBR
413
Olmo Combley
M16
SYO
ENG
167
Jamie Connor
M14
FVO
GBR
201
Emma Currie
W14
SOC
GBR
137
Bastian Danninger
M14
OC München
GER
147
Sarah Darley
W16
GO
GBR
383
Hebe Darwin
W14
WAOC
GBR
59
Rune De Clercq
M16
Trol
BEL
528
Noor De Mits
W14
TROL
BEL
527
Wolf De Mits
M16
TROL
BEL
35
Stanimira Dimitrova
W14
SKO Blue Stones
BUL
403
Hiranya Fernando
W14
Auckland Orienteerin
NZL
387
Jamie Goddard
M16
FVO
GBR
482
Emma Granich
W14
CMOC
NZL
62
James Hammond
M14
FVO
GBR
344
Aliana Henderson
W16
AOC
NZL
158
Isobel Howard
W16
MOR
GBR
159
Sophie Howard
W12
MOR
GBR
152
Isaac Hunter
M14
WCOC
GBR
378
Anija Irvine
W16
AOC
NZL
273
David Ivory
M14
INT
GBR
470
Solenn Jordan
W14
AucklandOrienteering
NZL
418
Ciara Keen
W14
SYO
GBR
214
Phoebe King
W16
GO
ENG
139
Angus Laird
M14
INVOC
SCO
351
Mathias Lataste
M16
CO Colmar
FRA
309
Jamie Lightfoot
M16
SYO
GBR
473
Georgia Lindroos
W14
AOC
NZL
442
Helen C A Marshall
W16
DEE
GBR
427
Isabelle McDonnell
W16
AOC
NZL
375
Alicia McGivern
W14
CMOC
NZL
426
James McGuire
M16
CMOC
NZL
506
Andrew McLaren
M18
FWOC
CAN
115
Kate McLuckie
W14
MOR
SCO
192
Lyra Medlock
W14
WSX
GBR
464
Nicolas Mohn
M14
OLC Kapreolo
SUI
402
Matthew Morris
M16
SYO
GBR
345
Ruby Nathan
W16
Auckland
NZL
264
Daire O'Brien
M16
KerryO
IRL
11
Jake O'Donnell
M14
DVO
GBR
317
Imogen Pieters
W16
SYO
GBR
161
Finlay Raynor
M16
INVOC
GBR
93
Kirsten Robertson
W16
CLYDE
GBR
33
Maja Robertson
W14
ESOC
SCO
240
Thomas Rollins
M14
SN
GBR
415
Emily Rowe
W16
GEN
IRL
286
Oscar Rowe
M14
GEN
IRL
211
Elias Schafer
M16
Olc Omström Sense
SUI
433
Maggie Soulsby
W14
HH
GBR
197
Antonin Strelba
M14
SK PRAGA
CZE
474
Ciara Swan
W14
AUCKLAND
NZL
513
William Thomas
M16
DEVON
ENG
420
Naomi Thornton
W16
SYO
GBR
338
Sam Todd
M14
SYO
GBR
302
Euan Tryner
M16
SYO
GBR
303
Freya Tryner
W14
SYO
GBR
177
Andrew Twigg
M14
FVO
GBR
128
Samantha Walker
W16
QOC
USA
69
Laurence Ward
M14
INT
GBR
40
Ewan Winn
M16
FWOC
CAN
41
Gavan Winn
M14
FWOC
CAN
Under 12
(34)
395
Monty Bratcher-Howard
M12
WIM
GBR
534
Niamh Browne
W12
GEN
IRL
512
Poppy Chorlton
W12
HH
GBR
359
Daan Cools
M10
TROL
BEL
202
Duncan Currie
M12
SOC
GBR
384
Alex Darwin
M10
WAOC
GBR
488
Sara Dżumaga
W12
UKS Dąb Leszno
POL
210
Violet Evans
W12
IND
GBR
60
Rebecca Hammond
W12
FVO
GBR
518
Sadhbh Hassett
W12
SET
IRL
457
Isabel Hawks
W12
HH
GBR
346
Grace Hunt
W12
Auckland
NZL
471
Eliza Jordan
W12
AucklandOrienteering
NZL
472
Ludivine Jordan
W12
AucklandOrienteering
NZL
141
Rona Laird
W12
INVOC
SCO
310
Robbie Lightfoot
M12
SYO
GBR
451
Elias Lindström
M12
Ronneby OK
SWE
306
Mattis Lindström
M10
Ronneby OK
SWE
72
Claudia Mahr
W12
SLOW
GBR
75
Tobi Mahr
M10
SLOW
GBR
443
Rebecca R E Marshall
W14
DEE
GBR
116
Finlay McLuckie
M12
MOR
SCO
190
Eskarina Medlock
W12
WSX
GBR
362
Joseph Morris
M12
BOK
GBR
314
Alice Pieters
W12
SYO
GBR
34
Calum Robertson
M12
ESOC
SCO
525
Fionnuala Rowe
W12
GEN
IRL
505
Iona Scott
W12
INVOC
SCO
8
Finn Selmer Duguid
M12
TAY
GBR
431
Alice Soulsby
W12
HH
GBR
425
Josephine Stickley
W14
IND
GBR
463
Troy Stokseth
M10
IND
NOR
339
Anna Todd
W12
SYO
GBR
333
Saulė Traubaitė
W12
Fortūna OK
LTU