Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Fairy Freckled Cow Trail Race Start List
Sunday 07 July 2019
Competitor Statistics (Total=115, Online=100%)
See the
Event Website
for ā€ˇfurther details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
Abergele Harriers
Beaumaris Town Road Runnets
Bro Dysynni AC
Buckley
Buckley Runners
Chorlton Runners
Deeside Orienteering Club
Deestriders RC
Denbigh Harrier
Denbigh Harriers
Denbigh Harriers RC
Dinbych
ERYRI
Eryri Harriers
GOG
GOG triathlon
GOG Triathlon Club
Meirionnydd
Mercia Fell Runners
Mysteruns of Abergele
North Wales Road RC
NWRRC
Oswestry Olympians
Prestatyn
Prestatyn R C
Prestatyn RC
Prestatyn Running Club
Rhedwyr Hebog
Tattenhall Runners
Wrexham
Wrexham AAC
Wrexham Amateur AC
AND Country =
All
GBR
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
Start Time
Senior Men
(9)
37
Nem James
MSEN
Prestatyn RC
GBR
tba
41
Joshua Cerefice
MSEN
Prestatyn
GBR
tba
55
Canyon Wilson
MSEN
Prestatyn RC
GBR
tba
78
Gwion Roberts
MSEN
Meirionnydd
GBR
tba
84
Paul Wathan
MSEN
ERYRI
GBR
tba
87
Luke Hughes
MSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
96
Matthew Smith
MSEN
Prestatyn Running Club
GBR
tba
109
Dan Font
MSEN
Deeside Orienteering Club
CYM
tba
110
Ruari Benton
MSEN
Dinbych
GBR
tba
M35
(7)
16
Richard Marriott
MSEN
GBR
tba
46
Joseph Welch
MSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
79
Simon Williams
MSEN
Wrexham
GBR
tba
85
Alun Williams
MSEN
Meirionnydd
GBR
tba
88
Rob Alexander
MSEN
Prestatyn RC
GBR
tba
99
Jon Bowie
MSEN
Mercia Fell Runners
GBR
tba
113
Sam Liddell
MSEN
GBR
tba
M40
(4)
45
Robbie Pierce
M40
GBR
tba
66
Stephen Skates
M40
Prestatyn RC
GBR
tba
71
Ian Mawdesley
M40
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
106
John Thomas
M40
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
M45
(14)
6
Shaun Terry
M45
Deestriders RC
GBR
tba
12
Steven Brown
M45
Prestatyn RC
GBR
tba
13
David Griffith
M45
Gog Triathlon
GBR
tba
26
Simon Bonfield
M45
Abergele Harriers
GBR
tba
28
Glenn Barnett
M45
North Wales Road RC
GBR
tba
30
Adam Williams
M45
Buckley
GBR
tba
42
David G Williams
M45
GBR
tba
49
Darren Blazier
M45
Abergele Harriers
GBR
tba
56
James Rogers
M45
Prestatyn Running Club
GBR
tba
72
Chris Evans
M45
GBR
tba
90
Rob Stewart
M45
GOG Triathlon Club
GBR
tba
94
Karl Williams
M45
Buckley Runners
GBR
tba
103
Steve Haimes
M45
GBR
tba
104
Wyn Roberts
M45
Prestatyn RC
GBR
tba
M50
(8)
4
Karl Martin
M50
Prestatyn Running Club
GBR
tba
7
Martin Witty
M50
Deestriders RC
GBR
tba
53
Andrew Roberts
M50
Gog Triathlon
GBR
tba
70
Gwyn Roberts
M50
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
75
Mat Jones
M50
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
76
Dewi Roberts
M50
Bro Dysynni AC
GBR
tba
91
John Simpson
M50
Prestatyn Running Club
GBR
tba
108
Pauly-D Jones
M50
Deeside Orienteering Club
CYM
tba
M55
(8)
18
Wayne Roberts
M55
GOG Triathlon
GBR
tba
40
Michael James
M55
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
52
John Farrell
M55
GOG
GBR
tba
69
Des Davies
M55
Prestatyn running club
GBR
tba
92
Michael Roberts
M55
GBR
tba
93
Michael Davies
M55
Tattenhall Runners
GBR
tba
101
Mike Robbins
M55
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
102
Neil Bull
M55
Wrexham AAC
GBR
tba
M60
(4)
62
Al Wathan
M60
GBR
tba
68
Rodney Jones
M60
Tattenhall Runners
GBR
tba
86
Lewis Arwel
M60
Eryri Harriers
GBR
tba
107
Robert Webster
M60
Tattenhall Runners
GBR
tba
M65
(1)
22
Chris Baldwin
M65
Denbigh harriers
GBR
tba
M70
(1)
23
Michael Davis
M70
Prestatyn R C
GBR
tba
M75
(2)
74
Emyr Davies
M75
Rhedwyr Hebog
GBR
tba
116
James Thomas
M75
Buckley Runners
GBR
tba
M80
(0)
Senior Women
(10)
11
Tracy Rogers
WSEN
Buckley Runners
GBR
tba
21
Amy Jones
WSEN
Prestatyn running club
GBR
tba
24
Sali Powell
WSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
29
Caroline Dawe
WSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
47
Mari Williams
WSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
50
Ann Claire Jones
W45
GBR
tba
77
Rachel Shipley
WSEN
Abergele Harriers
GBR
tba
82
Jenna Bagnall
WU19
Prestatyn RC
GBR
tba
83
Gemma Wathan
WSEN
ERYRI
GBR
tba
95
Amie Bagnall
WSEN
Prestatyn Running Club
GBR
tba
W35
(8)
19
Nicola Tomlinson
WSEN
GOG Triathlon
GBR
tba
27
Katie Bonfield
WSEN
Abergele Harriers
GBR
tba
48
Lindsey McElmeel
WSEN
Deestriders RC
GBR
tba
51
Michelle Farrell
WSEN
GOG
GBR
tba
65
Helen Ashworth
WSEN
Prestatyn RC
GBR
tba
67
Julie Owens
WSEN
Abergele Harriers
GBR
tba
112
Faye Mcguinness
WSEN
GBR
tba
114
Christine Cammillare
WSEN
Deestriders RC
GBR
tba
W40
(9)
5
Elizabeth Martin
W40
Prestatyn Running Club
GBR
tba
15
Sharon Marriott
W40
GBR
tba
25
Carolyn Stamper-Clark
W40
GBR
tba
36
Sarah Marriott
W40
GOG triathlon
GBR
tba
61
Rachel Jones
WSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
97
Dawn Marshall
W40
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
98
Vicky Williams
W40
Chorlton Runners
GBR
tba
100
Carole Richardson
W40
Beaumaris Town Road Runnets
GBR
tba
115
Catherine Robinson
W40
Deestriders RC
GBR
tba
W45
(18)
2
Susan Formstone
W45
Buckley Runners
GBR
tba
9
Suzanne Evans
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
14
Laurie Griffith
W45
Gog Triathlon
GBR
tba
20
Ruth Crowther
W45
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
32
Emma Birchall
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
33
Allison Reid
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
34
Eirian Jones
W40
GBR
tba
35
Hannah Griffith
W45
NWRRC
GBR
tba
38
Bethan Lunn
W45
GBR
tba
43
Julie Lloyd-Evans
W45
Oswestry Olympians
GBR
tba
44
Helen Alefounder
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
57
Debbie Jones
W55
Prestatyn Running Club
GBR
tba
59
Cara Jones
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
60
Grace Hart
W45
Tattenhall Runners
GBR
tba
73
Melina Morris
W45
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
81
Karen Roberts
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
89
Chez Stewart
W45
GOG Triathlon Club
GBR
tba
111
Emma Orbine
W40
GBR
tba
W50
(4)
3
Sue McIndoe
W50
Deestriders RC
GBR
tba
31
Julie Roberts
W50
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
54
Nan Roberts
W50
Gog Triathlon
GBR
tba
64
Beverley Goodson
W50
Deestriders RC
GBR
tba
W55
(5)
8
Julie Evans
W55
Prestatyn RC
GBR
tba
10
Amanda Purves
W55
Mysteruns of Abergele
GBR
tba
17
Caroline Jones
W55
Prestatyn
GBR
tba
39
Jackie Pottle
W50
GBR
tba
80
Emma Collins
W55
Denbigh Harrier
GBR
tba
W60
(1)
63
Menai Baugh
W60
Denbigh Harriers
GBR
tba
W65
(0)
W70
(1)
105
Chris Birch
W70
Abergele Harriers
GBR
tba
W75
(1)
58
Brenda Jones
W75
Bro Dysynni AC
GBR
tba
W80
(0)