Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Fen Drayton 10K and Fun Run Start List
Sunday 05 May 2019
Competitor Statistics (Total=480, Online=99%)
Postal entries (nnn*) were last uploaded on 28 April 2019
Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename.
See the
Event Website
for further details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
100 marathon club
Biggleswade AC
BRJ Huntingdon RRC
BRJ Run & TRI
BRJ Run &Tri
BRJ Run and Tri
BRJ Run and Tri Club
Cambourne Runners Arc
Cambridge & Coleridge AC
Cambridge Runners
Cambridge Triathlon Club
Coltishall Jaguars RC
Derwent Runners (Derby)
Eye Community Runners
FEN DRAYTON PRIMARY
Fen Drayton School
Fen Edge Runners
Godmanchester Running Club
Haverhill RC
Hi runners
Hinckley RC
Hinckley Running Club
Hirunners
Histon and Impington Runners
Huntingdonshire AC
Hunts AC
Let's Run Girls
Lonely Goat RC
Lonely Goats RC
Lonely goats running club
Longstanton Limpers
March AC
N/a
N\A
Newmarket Cycling & Triathlon Club
Newmarket Joggers
No
None
Northampton Road Runners
Norwich Road Runners
On a mission fitness
Ramsey Road Runners
Saffron Striders
Saffron Striders RC
Shropshire Shufflers
Squirrelistic
Stukeley Striders
Swanley & District AC
Swavesey School
Swavesey VC
Team Bex
Thorney Running Club
UK NETRUNNER
Vegan Runners UK
Yaxley Runners & Joggers
AND Country =
All
GBR
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
10K
(330)
29
Alex Abbey
MU23
GBR
27
Nick Abbey
M60
GBR
260
Bridget Adcock
WSEN
GBR
80
Dan Ainscow
M45
BRJ Run and Tri
GBR
81
Jane Ainscow
W45
BRJ Run and Tri
GBR
4
John Airey
M50
Eye Community Runners
GBR
115
Callum Atkinson
MSEN
GBR
179
David Attrill
MSEN
GBR
116
Katheryn Ayres
W45
GBR
270
Tony Bacon
MSEN
Saffron Striders
GBR
299
Sue Bailey
W60
None
GBR
407
Amie Baker
WSEN
N/a
GBR
409
Edward Baker
M40
N/a
GBR
126
Glenn Baker
M40
GBR
24
Olivia Baker
WU23
Cambridge & Coleridge AC
GBR
372*
William Ballard
MSEN
GBR
89
Laura Ballester
WSEN
Team Bex
GBR
71
Dougie Barber
M55
Coltishall Jaguars RC
GBR
57
Gareth Barker
MSEN
GBR
361
Sean Barker
M50
Hunts AC
GBR
208
Michael Barnes
MSEN
None
GBR
15
Stuart Barnes
MSEN
Eye Community Runners
GBR
14
Tracey Barnes
W50
Eye Community Runners
GBR
443
Melissa Barrett
WSEN
GBR
444
Nick Barrett
M40
GBR
45
Gill Bates
W60
Eye Community Runners
GBR
154
Nina Bayes
W40
Lonely Goat RC
GBR
273
Julian Bedford
M50
GBR
347
Athena Bell
WSEN
GBR
54
Vicki Benson
W45
GBR
246
Les Bishop
M50
GBR
201
Dalila Booth
W45
GBR
464
Claire Bradford
W40
GBR
1
Wayne Bradley
M45
Eye Community Runners
GBR
88
Martyn Brearley
M45
Cambridge & Coleridge AC
GBR
277
Gary Brims
M50
GBR
164
Vicky Brockbank
WSEN
GBR
429
Alexander Brook
M40
BRJ Huntingdon RRC
GBR
327
Simon Brown
M40
GBR
313
Vicki Brown
W45
N/A
GBR
442
James Buchan
M40
Lonely Goats RC
GBR
441
Sara Buchan
W45
Lonely Goats RC
GBR
411
Liz Burdett
WSEN
GBR
203
Andrew Burston
M45
GBR
114
Tracey Burt
W50
GBR
336
Catherine Cantwell
W50
GBR
400
Katie Casey
WSEN
Stukeley Striders
GBR
118
Sita Castillo
W40
GBR
206
Louise Catterick
W45
GBR
410
Jez Clements
M40
Hi runners
GBR
38
Natasha Colmer
WSEN
GBR
106
Jayne Conner
W45
GBR
12
James Constable
M40
Eye Community Runners
GBR
379
Jennie Coombe
W45
No
GBR
280
Liam Cooper
MSEN
GBR
150
Siobhan Costello
W55
GBR
413
Emma Court
W40
GBR
257
Christina Cowles
WSEN
Hunts AC
GBR
480
Andrew Cox
MSEN
N/A
GBR
77
Mark Craddock
MSEN
GBR
78
Nicola Craddock
WSEN
GBR
96
William Craddock
M60
GBR
153
Karina Crocker
W40
GBR
152
Simon Crocker
M45
GBR
18
Alan Dace
M50
On a mission fitness
GBR
196
Fiona Dagg
W40
GBR
236
Charlie Davies
MU17
GBR
399
Rick Davies
M65
Cambridge & Coleridge AC
GBR
44
Boris Delahaie
MSEN
Cambridge & Coleridge AC
GBR
79
Danny Dicks
M55
GBR
34
Martin Dobinson
M60
GBR
135
Colin Doggett
M45
GBR
311
Andrew Dunn
M45
N\A
GBR
76
Jeremy Dyer
M55
Fen edge runners
GBR
425
Claire Eales
W45
GBR
424
John Eales
M50
Northampton Road Runners
GBR
65
Carole Eaton
W60
GBR
66
Martin Eaton
M70
GBR
197
Kathryn Edwards
W65
Shropshire Shufflers
GBR
478
Steve Edwards
M45
GBR
329
Mark Elliott
MSEN
BRJ Run & Tri
GBR
369
Robert Ellis
M40
GBR
159
Dan Eltis
MSEN
GBR
162
Thomas Eltis
MSEN
GBR
210
Jenny Evans
WSEN
GBR
43
Michael Fagan
M50
Lonely goats running club
GBR
446
Sean Fagan
MSEN
Cambridge & Coleridge AC
GBR
318
Claire Few
W50
BRJ Run & TRI
GBR
426
Bernadette Fitzharris
W45
Eye Community Runners
GBR
357
Lloyd Fleming
M55
GBR
343
Aideen Foley
WSEN
GBR
122
Johnathan Foster
M40
GBR
26
Marco Galea
M45
GBR
308
Laurence Gandrot
W45
GBR
388
Robert Gannon
M40
GBR
297
Lynzi Garratt
WSEN
GBR
171
David Garwood
MSEN
GBR
241
Fiona Gazeley
W45
Fen Edge Runners
GBR
87
Alex Geoghegan
W40
Cambridge & Coleridge AC
GBR
94
Eugene Gill
M45
BRJ Huntingdon RRC
GBR
95
Melody Gill
W45
BRJ Huntingdon RRC
GBR
13
Sarah-Jane Gill
WSEN
Eye Community Runners
GBR
298
Georgia Gillingham
WU23
GBR
319
Georgina Godby
W45
BRJ Huntingdon RRC
GBR
415
Michael Godfrey
MSEN
GBR
46
Carl Golder
M40
Eye Community Runners
GBR
278
Carol Goodwin
W60
100 marathon club
GBR
279
Mervyn Goodwin
M65
GBR
186
Rebecca Greig
WSEN
GBR
455
Joshua Griffiths
MSEN
GBR
119
Céline Guéry
WSEN
Hinckley Running Club
ENG
295
Danielle Guy
WSEN
Let's Run Girls
GBR
102
Kimberley Haden
WSEN
Longstanton Limpers
GBR
84
Julie Haigh-Smith
W50
None
GBR
275
Helen Hames
WSEN
GBR
431
Daniel Harding
M40
GBR
200
Kirsten Harris
WU17
GBR
351
Tom Harris
MSEN
GBR
30
Helen Harrison
WSEN
GBR
136
Richard Harrison
M45
GBR
85
Lee Harris-Redfern
MSEN
Derwent Runners (Derby)
GBR
128
Keiran Harrow
MU23
GBR
469
Steve Hart
M40
GBR
479
Vicki Hartfree
W40
Team bex
GBR
112
Amanda Haslop
W45
GBR
23
Kim Hattingh
MSEN
None
GBR
344
Steve Hawkins
M40
GBR
315
Richard Henry
M60
GBR
459
Georgia Hill
WSEN
Huntingdonshire AC
GBR
352
Zac Hill
MSEN
GBR
371
Matt Hiscock
M45
Huntingdonshire AC
GBR
268
Iain Holiday
MSEN
GBR
470
Katie Holmes
WSEN
GBR
180
Rachel Horsfall
W45
No
GBR
316
Philip Howell
M40
GBR
262
Anysia Huggins
WSEN
GBR
475
Karina Hunt
WSEN
Saffron Striders RC
GBR
353
Shane Hunt
M60
Hunts AC
GBR
170
Andy Irvine
M50
Cambridge & Coleridge AC
GBR
146
Gemma Irvine
WSEN
Newmarket Cycling & Triathlon Club
GBR
183
James Isden
MSEN
GBR
301
Andy Ison
M45
GBR
302
Cathy Ison
W45
GBR
32
Lisa Ives
W40
GBR
269
Andrzej Jakuszyk
M40
Squirrelistic
GBR
445
Sian James
WSEN
GBR
314
Jonathan Jarvis
M60
GBR
144
Janet Jenkins
W50
GBR
39
Sarah Jex
W45
Thorney Running Club
GBR
121
Phill Jobling
MSEN
GBR
481
Wendy Johnson
W50
Fen Edge Runners
GBR
350
Alan Jones
M50
Saffron Striders RC
GBR
173
Christopher Jones
M45
GBR
337
Paul Jones
M50
Cambridge & Coleridge AC
GBR
332
Steve Jones
M65
GBR
461
Nolan Kate
WSEN
GBR
341
Clare Keegan
W50
GBR
109
Mark Kendall
MSEN
GBR
117
Martin Kendall
M45
GBR
207
Adrian Kendrew
M45
GBR
53
Andrew Kerr
M40
GBR
58
Simon Kerr
M65
GBR
59
Sue Kerr
W60
GBR
6
Anna King
WSEN
Eye Community Runners
GBR
5
Simon King
M40
Eye Community Runners
GBR
312
Andy Kirby
M45
N/A
GBR
100
Adam Knaggs
M40
Team Bex
GBR
99
Louise Knaggs
W45
Team Bex
GBR
25
Becky Knibbs
WSEN
GBR
331
Marlena Koralewska
WSEN
Eye Community Runners
GBR
398
Borislava Kozhuharova
WSEN
GBR
7
Martin Lainsbury
M50
Eye Community Runners
GBR
16
Mead Laura
WSEN
Eye community runners
GBR
456
Francesca Lawton
WSEN
GBR
125
Marisa Levy
W40
Swanley & District AC
GBR
124
Russell Levy
M40
Swanley & District AC
GBR
346
Phoebe Lill
WSEN
GBR
412
Annoushka Lingham
WSEN
Ramsey Road Runners
GBR
56
Vanessa Lockyer
WSEN
None
GBR
370
Rachel Logan
W40
GBR
98
Nick Lorman-Hall
M45
GBR
271
David MacLean
MSEN
GBR
430
Lino Maruzzi
M60
GBR
169
Carmel McEniery
W45
Cambridge & Coleridge AC
GBR
227
Caroline McGonigal
W60
None
GBR
438
Caroline Mcintosh
W65
Newmarket Joggers
GBR
20
Elaine McMillan
W40
Eye Community Runners
GBR
287
Godfrey McMillan
M55
Cambourne Runners Arc
GBR
21
Graham McMillan
M50
Eye Community Runners
GBR
416
Eleanor Milosevic
WSEN
Cambridge Triathlon Club
GBR
75
Bev Misik
W45
Fen Edge Runners
GBR
110
Edward Moffett
MSEN
Cambridge Runners
GBR
155
Claire Moore
WSEN
N/A
GBR
52
Marc Moore
MSEN
N/A
GBR
307
Tina Morris
W50
Team Bex
GBR
325
Pippa Moss
WSEN
GBR
40
Tommy Mott
MU17
GBR
252
Jim Mowatt
M55
GBR
69
Mandy Ndoro
W40
GBR
60
Lisa Nelson
W45
None
GBR
61
Paul Nelson
M45
None
GBR
253
Caroline Newman
W55
GBR
134
Tina Newman
W45
GBR
139
Simon Nicholls
M45
Lonely Goat RC
GBR
101
Lizz Not Mayers
W40
Longstanton Limpers
GBR
175
Angela Nyamarebvu
W40
Team Bex
GBR
334
David O’ Reilly
M45
GBR
72
Sarah Oakley-Mudge
W40
BRJ Huntingdon RRC
GBR
204
Liz O'Donovan
WSEN
GBR
187
Matthew Oldham
MSEN
GBR
263
Dan Oldridge
MSEN
GBR
202
Christopher Ostler
MSEN
GBR
250
Richard Panter
M50
GBR
108
Elsa Papa
WSEN
GBR
28
Kathy Parker
W55
GBR
55
Rebecca Parker
WSEN
GBR
8
Gary Parr
M50
Eye Community Runners
GBR
9
Michaela Parr
W45
Eye Community Runners
GBR
284
Simon Pawley
M45
GBR
140
Iain Perry
M50
Newmarket Joggers
GBR
142
Kieran Perry
MU23
GBR
141
Linda Perry
W50
GBR
237
Clare Petrou
WSEN
GBR
300
Louisa Phillips
WSEN
Let's Run Girls
GBR
387
Kat Postlethwaite
W40
Cambridge Triathlon Club
GBR
31
Christina Poursain
W40
GBR
436
Neil Prowse
M45
Histon and Impington Runners
GBR
245
Richard Pym
M40
GBR
244
Stephanie Pym
W40
GBR
42
Dean Reeves
M50
GBR
362
Luke Renouf
M50
Fen Edge Runners
GBR
296
Andrew Richardson
M55
Huntingdonshire AC
GBR
276
Dave Richmond
M60
Eye Community Runners
GBR
17
Emma Richmond
WSEN
Eye Community Runners
GBR
174
Abigail Riddoch
W40
GBR
90
David Riddoch
M40
GBR
163
Steve Riley
M60
UK NETRUNNER
GBR
294
Christine Roberts
W50
Let's Run Girls
GBR
472
Lynn Roberts
W50
Cambridge & Coleridge AC
GBR
47
Claire Robinson
W60
GBR
123
Kelly Robinson
W40
BRJ Run &Tri
GBR
48
Alex Rodger
MSEN
GBR
389
Trina Rodgers
WSEN
None
GBR
205
Hollie Roper
WSEN
GBR
345
Leslie Rouse
M65
Fen Edge Runners
GBR
349
Jenny Rowe
WSEN
GBR
342
Kate Ruddock
W45
BRJ Run & Tri
GBR
272
Gemma Sandells
WSEN
GBR
67
Vikki Santos
W45
GBR
51
Andy Savage
M55
Yaxley Runners & Joggers
GBR
391
Laura Savage
WSEN
GBR
166
Jeni Sawford
W45
Cambourne Runners ARC
GBR
70
Kimberly Sayward
WSEN
GBR
376
Anne Schumann
W50
Cambridge & Coleridge AC
GBR
86
Jo Seddon
WSEN
Fen Edge Runners
GBR
10
Craig Sells
M45
Eye Community Runners
GBR
11
Joanna Sells
W45
Eye Community Runners
GBR
293
Robert Shaw
M60
Saffron Striders RC
GBR
64
Naomi Shelmerdine
W45
Haverhill RC
GBR
138
Daniel Silk
MSEN
GBR
137
Sarah Silk
WSEN
GBR
240
Chirs Skinner
M45
GBR
261
Elizabeth Sleight
WSEN
GBR
68
Nick Smart
M50
GBR
107
Alex Smiles
M55
Godmanchester Running Club
GBR
290
Catherine Smith
W40
GBR
335
Claire Smith
W50
GBR
249
Kirsten Smith
WSEN
GBR
286
Lisa-Marie Smith
WSEN
GBR
423
Lucy Smith
WSEN
GBR
289
Robert Smith
M40
GBR
322
Sian Snodin
WSEN
GBR
306
John Spencer-neill
MSEN
GBR
463
Louise Spicer
WSEN
GBR
157
Elaine Stead
W45
Biggleswade AC
GBR
156
Mark Stead
M50
Biggleswade AC
GBR
462
Mike Stokes
M50
GBR
228
Philippa Storer
W40
GBR
333
Yvonne Strangward
W40
GBR
305
Ed Sturdy
M40
GBR
41
Frankie Suckling
WU17
GBR
132
Arseniy Suvorov
MU23
Huntingdonshire AC
GBR
131
Sasha Suvorov
W40
Huntingdonshire AC
GBR
148
Karen Symonds
W55
GBR
259
Anna Tauwhare
WSEN
GBR
149
Ali Taylor
WSEN
Lonely Goats RC
GBR
120
Sarah Thi
WSEN
Hinckley RC
GBR
33
Lorna Thomas
WSEN
Eye Community Runners
GBR
418
Mark Thomas
M60
Fen Edge Runners
GBR
428
Lisa Thorn
WSEN
GBR
209
Becky Thornton
W40
Longstanton Limpers
GBR
3
Catherine Threadgold
WSEN
Eye Community Runners
GBR
2
Linda Threadgold
W55
Eye Community Runners
GBR
172
Zoe Tregear
WSEN
GBR
168
Hannah Turner
W45
Swavesey VC
GBR
194
Sarah Wakerley
WSEN
Longstanton Limpers
GBR
167
Dee Wallace
W40
GBR
338
Damien Walsh
M45
Vegan Runners UK
GBR
408
Zara Walton
WSEN
N/a
GBR
191
Sarah Ward
WSEN
Longstanton Limpers
GBR
177
Nick Ward-Hunt
M40
GBR
147
Joe Warrington
M45
GBR
460
James Waterworth
M40
Ramsey Road Runners
GBR
363
Carrie Webb
W40
Vegan Runners UK
GBR
364
Chris Webb
M40
Vegan Runners UK
GBR
254
Mark Webb
M60
GBR
113
Laura Websdale
W45
GBR
348
Jane Wedgwood
W55
GBR
367
David White
M45
GBR
258
Peter Whitehead
M70
Hunts AC
GBR
165
Lucinda Whyte
W50
GBR
427
Jennifer Wills
W40
GBR
326
Adrian Wilson
M50
GBR
422
Derek Wilson
M45
GBR
440
Joanna Wilson
W40
Hirunners
GBR
133
Vince Wilson
M50
GBR
437
Fiona Wise
WSEN
GBR
143
David Wiseman
MSEN
GBR
145
Paula Wiseman
W60
GBR
238
James Wood
M45
GBR
384
Daniel Woolf
M45
Huntingdonshire AC
GBR
304
Ben Woolfall
M40
GBR
36
Jackie Wren
W55
BRJ Run and Tri Club
GBR
35
Jade Wren
WSEN
BRJ Run and Tri Club
GBR
37
Martin Wren
M55
BRJ Run and Tri Club
GBR
466
Mike Wright
M50
Eye Community Runners
GBR
303
David Young
MSEN
GBR
274
Peter Young
MSEN
Norwich Road Runners
GBR
19
Roy Young
M60
Eye Community Runners
GBR
129
Sue Young
W45
Lonely Goat RC
GBR
Fun Run
(150)
223
Lucie Abbott
WU12
Stukeley Striders
GBR
82
Matthew Ainscow
MU14
GBR
83
Rebecca Ainscow
WU12
GBR
354
Matthew Allen
MU7
GBR
355
Sophie Allen
WU12
GBR
235
Pippa Archer
WU9
GBR
234
Tristan Archer
MU8
GBR
251
Maria Arnot
WU12
GBR
417
Frankie Atkinson
MU12
GBR
439
Joseph Atkinson
MU15
GBR
127
Jessica Baker
WU8
GBR
386
Zebbie Baker
W40
GBR
105
Jessica Barry
WU6
Team Bex
GBR
104
Joseph Barry
MU9
Team Bex
GBR
103
Louisa Barry
WSEN
Team Bex
GBR
158
Mark Beresford
MSEN
GBR
248
Daisie Bishop
WU10
GBR
247
Zara Bishop
WU13
GBR
111
Sasha Bland
WU11
March AC
GBR
474
Jaydian Botes
MU9
GBR
473
Tia Botes
WU13
GBR
395
Josh Brown
MU12
GBR
397
Matt Brown
M40
GBR
396
Oliver Brown
MU8
GBR
382
Edward Bruce
MU7
GBR
383
Stanley Bruce
MU11
GBR
221
Alex Brugnoli
MU9
Stukeley Striders
GBR
222
Sam Brugnoli
MU13
Stukeley Striders
GBR
402
Lauren Bullock
WSEN
Stukeley Striders
GBR
188
Charlotte Bush
WU9
GBR
190
Elizabeth Bush
W40
GBR
189
Henry Bush
MU4
GBR
404
Lily Casey
WU9
Stukeley Striders
GBR
403
Megan Casey
WU11
Stukeley Striders
GBR
255
Luca Castillo
MU7
GBR
242
Ben Cayley
MU14
HUNTS AC
GBR
243
Ellie Cayley
WU12
GBR
285
Keira Chaffey
WU14
GBR
231
Pia Chevallier
W40
GBR
356
Megan Clarke
WU10
GBR
380
George Coombe
MU12
No
GBR
282
Lewis Cooper
MU12
GBR
283
Oliver Cooper
MU10
GBR
447
Charlie Coxall
MU13
Swavesey School
GBR
448
Sam Coxall
MU12
Fen Drayton School
GBR
216
Jesse Crocker
MU7
Stukeley Striders
GBR
215
Mia Crocker
WU10
Stukeley Striders
GBR
368
Carmella Cross
WU11
No
GBR
50
Holly Daff
WU6
GBR
49
Jamie Daff
MU10
GBR
434
Alice Dagg
WU6
GBR
435
William Dagg
MU10
GBR
465
Iris Dale
WU9
GBR
256
Imogen Davis
WU9
GBR
214
Freddie Elliott
MU10
Stukeley Striders
GBR
160
Emma Eltis
WSEN
GBR
130
Ariane Fox - Young
WU9
GBR
151
Alexander Francis
M40
None
GBR
321
Katherine Godby
WU7
GBR
320
Robert Godby
MU10
GBR
97
Ella Gunton
WU7
GBR
324
Chloe Hart
WU11
GBR
323
Elaine Hart
W40
GBR
339
Aimee Hays
WU11
Hunts AC
GBR
340
Chloe Hays
WU8
Hunts AC
GBR
378
Oliver Hodson
MSEN
GBR
377
Sarah Hodson
WSEN
GBR
471
Molly Holmes
WU6
GBR
212
Matthew Hopkins
MU9
Stukeley Striders
GBR
182
Anna Horsfall
WU9
No
GBR
181
Edward Horsfall
MU14
No
GBR
317
Ethan Howell
MU8
GBR
419
Nicholas Ingle
MSEN
GBR
421
Paige Ingle
WU6
GBR
420
Sienna Ingle
WU7
GBR
184
Ben Isden
MU11
GBR
185
Thomas Isden
MU6
GBR
233
Ian Jordan
M45
GBR
330
Jules Kelly
W40
FEN DRAYTON PRIMARY
GBR
328
Kitty Kelly
WU7
FEN DRAYTON PRIMARY
GBR
310
Adelie Kerr
WU7
GBR
309
Tristan Kerr
MU7
GBR
405
Luke Mappledoram
MU7
GBR
406
Thomas Mappledoram
MU10
GBR
225
Bethany Mitchell
WU8
Stukeley Striders
GBR
226
Emily Mitchell
WU7
Stukeley Striders
GBR
63
Evie Nelson
WU12
None
GBR
62
Maggie Nelson
WU14
None
GBR
176
Mikaela Nyamarebvu
WU12
Team Bex
GBR
74
Chloe Oakley-Mudge
WU14
BRJ Huntingdon RRC
GBR
73
Nathan Oakley-Mudge
MU11
BRJ Huntingdon RRC
GBR
266
Chloe Oldridge
WU6
GBR
267
Dan Oldridge
MSEN
GBR
264
Hannah Oldridge
WSEN
GBR
265
Sophie Oldridge
WU9
GBR
453
Lewis Parker
MU8
GBR
454
William Parker
MU5
GBR
451
Izzy Player
WU5
GBR
450
Josh Player
MU8
GBR
281
Samantha Pope
WSEN
GBR
468
Alexis Prosser
WU6
GBR
467
Carys Prosser
WU8
GBR
220
Charlotte Provis
WU7
Stukeley Striders
GBR
219
Jamie Provis
MU11
Stukeley Striders
GBR
449
Sophie Raven
W40
GBR
452
Zak Raven
MU8
GBR
91
Cameron Riddoch
MU12
GBR
92
Finlay Riddoch
MU10
GBR
93
Isla Riddoch
WU7
GBR
390
Amelie Rodgers
WU8
None
GBR
394
Claudia Routh
WU5
GBR
393
Martha Routh
WU8
GBR
392
Molly Routh
WU9
GBR
401
Caroline Samuels
WSEN
Stukeley Striders
GBR
161
Rhian Sims
WU11
GBR
292
Oliver Smith
MU8
GBR
291
Toby Smith
MU11
GBR
476
Finley Spencer-neill
MU7
GBR
477
Maya Spencer-Neill
WU3
GBR
433
Jake Stevens
MU12
GBR
432
Jessica Stevens
WU7
GBR
229
Eloise Storer
WU11
GBR
230
Rosie Storer
WU8
GBR
232
George Sugden Chevallier
MU9
GBR
414
Oakes Summerfield
MU11
GBR
213
Dixie Swales
WU7
Stukeley Striders
GBR
375*
Harry Trott
MU10
GBR
374*
Isabelle Trott
WU12
GBR
373*
Jeremy Trott
M40
GBR
288
Oliver Turner
MU18
GBR
458
Georgette Wakerley
WU8
GBR
457
Louis Wakerley
MU10
GBR
195
Seb Wakerley
MSEN
GBR
218
Finn Walsh
MU7
Stukeley Striders
GBR
217
Nia Walsh
WU9
Stukeley Striders
GBR
192
Gracie Ward
WU13
GBR
193
Josh Ward
MU10
GBR
178
Rebecca Ward-Hunt
WU11
GBR
198
Alex Watkin-Child
MU11
GBR
199
Ethan Watkin-Child
MU10
GBR
365
Elena Webb
WU12
Vegan Runners UK
GBR
366
William Webb
MU10
Vegan Runners UK
GBR
360
Clara Weeden
WU6
GBR
358
Eleanor Weeden
WU12
GBR
359
Fraser Weeden
MU10
GBR
381
Rhys Whittaker
MU12
GBR
224
Immy Wood
WU8
Stukeley Striders
GBR
211
Isla Wood
WU11
Stukeley Striders
GBR
239
Nikki Wood
W40
GBR
385
Azalee Woolf
WU9
GBR