Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Llangollen Fell Race Start List
Sunday 14 April 2019
Competitor Statistics (Total=127, Online=100%)
See the
Event Website
for ā€ˇfurther details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
Atletica Senigallia
Baildon Runners
Black Combe Runners
Buckley Runners
Cosatrail Toulouse
Deestriders RC
Delamere Spartans
Denbigh Harriers
Denbigh Harriers RC
Dolly Mixtures
Ellesmere Port Running Club
GMA BURRIAC RUNNERS
HERC TRIATHLON
Holt & farndon runners
Macclesfield Harriers & AC
Mercia Fell Runners
Monners of Oswestry
Newcastle (Staffs) Tri Club
Northwich Running Club
Oswestry Olympians
Penny Lane Striders
Pensby Runners
Raccon Racing
Raccoon Racing
Racoon Racing
Racoon RacingLtd.co.uk
Redway Runners
Ripley RC
RNAC
Rotherham Harriers & AC
Run Free Fell and Trail Runners Llangollen
Run Free Fell Runners
Run Sandymoor
Run4all neath
Saddleworth Runners Club
South Cheshire Harriers
Spectrum Striders
Stubbington Green
Tattenhall Runners
Trail running association
WARASH RUNNING CLUB
West Cheshire Athletic Club
Wrecsam Triathlon Club
Wrekin Orienteers
Wrexham aac
AND Country =
All
ESP
FRA
GBR
ITA
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
Start Time
Senior Men
(25)
2
Mark Peppiatt
MSEN
Mercia Fell Runners
GBR
tba
8
Adam Sumner
MSEN
GBR
tba
11
Ben Worth
MSEN
GBR
tba
26
Maciej Bogucki
MSEN
Raccon Racing
GBR
tba
42
Thomas Renkel
MSEN
GBR
tba
46
Carl Topham
MSEN
GBR
tba
50
Benjamin Hague
MSEN
Rotherham Harriers & AC
GBR
tba
55
Oliver Nokes
MSEN
RNAC
ENG
tba
57
Luke Beresford
MSEN
Ripley RC
GBR
tba
61
Andy Milton
MSEN
GBR
tba
63
Simon Neeves
MSEN
Mercia Fell Runners
GBR
tba
66
Grant Little
MSEN
GBR
tba
80
Andrew Peers
MSEN
Buckley Runners
GBR
tba
89
Dave Clarke
MSEN
Mercia Fell Runners
GBR
tba
91
Tom Dale
MSEN
GBR
tba
105
Chris Holmes
MSEN
GBR
tba
106
Neil Rochester
MSEN
GBR
tba
107
Jack Roberts
MSEN
GBR
tba
109
Geoff Hoon
MSEN
ENG
tba
110
Boycie Holmes
MSEN
Monners of Oswestry
GBR
tba
112
Richard Watson
MSEN
Black Combe Runners
GBR
tba
113
Matt Eardley
MSEN
Newcastle (Staffs) Tri Club
GBR
tba
116
Thomas Hooker
MU23
RACOON RACING
GBR
tba
122
John Humphreys
MSEN
GBR
tba
127
Francis Edwards
MSEN
Delamere Spartans
GBR
tba
M40
(34)
4
Craig Steele
M40
GBR
tba
10
Phil Magraw
MSEN
Ellesmere Port Running Club
GBR
tba
13
Paul Jenkins
M40
GBR
tba
18
Simon Moralee
M40
Run Free Fell Runners
GBR
tba
19
Carl Jenks
M40
WARASH RUNNING CLUB
GBR
tba
21
Martyn Kennaugh
M45
HERC TRIATHLON
GBR
tba
22
Greg Ward
M40
GBR
tba
23
Gary Howard
M45
Redway Runners
GBR
tba
31
Chris Smith
M45
Saddleworth Runners Club
GBR
tba
34
Jason Jackson
M45
Raccoon Racing
GBR
tba
38
Warren McNally
M40
GBR
tba
40
Ian Atkinson
M45
Wrexham AAC
GBR
tba
52
John Rostron
M45
Run Free Fell Runners
GBR
tba
53
Andy Hind
M45
Northwich Running Club
GBR
tba
59
Paul Jones
M45
GBR
tba
65
David Beasley
M40
Mercia Fell Runners
GBR
tba
67
Dale Walton
M40
Oswestry Olympians
GBR
tba
69
Stephen Lloyd
M40
GBR
tba
74
Edward Morris
M45
GBR
tba
75
Stuart Thomas
M40
Buckley runners
GBR
tba
76
Chris Tiernan
MSEN
GBR
tba
77
Lee Bryant
MSEN
GBR
tba
81
Rob Arden
M40
Tattenhall Runners
GBR
tba
86
Gareth Davies
MSEN
GBR
tba
87
Philip Pybus
MSEN
GBR
tba
95
Dani Puig
M40
GMA Burriac Runners
ESP
tba
97
Simone Capponi
M40
Penny Lane Striders
GBR
tba
101
Lee Williams
M45
Oswestry Olympians
GBR
tba
104
Jez Brown
M45
Buckley Runners
GBR
tba
114
Rob Grantham
M45
Pensby Runners
GBR
tba
115
Francesc Caro
M45
GMA BURRIAC RUNNERS
ESP
tba
120
Jun Jun MVP H Kingco
M40
Racoon RacingLtd.co.uk
GBR
tba
121
Daniel Murphy
M40
GBR
tba
123
Mark Davies
M40
West Cheshire Athletic Club
GBR
tba
M50
(19)
1
Rod Clyde
M50
GBR
tba
9
Jamie Owen
M40
GBR
tba
15
Gary Lewis
M50
GMA BURRIAC RUNNERS
GBR
tba
16
Phil Walters
M50
GBR
tba
24
Martin Sheppard
M55
Redway Runners
GBR
tba
25
Ian Parfitt
M50
Racoon Racing
GBR
tba
29
Adrian Griffiths
M50
Wrekin Orienteers
ENG
tba
35
Mark Barron
M50
GBR
tba
36
Stuart Camp
M55
GBR
tba
49
Rupert Venables
M50
GBR
tba
56
Carl Hopkinson
M50
Ripley RC
GBR
tba
62
Alun Williams
M50
GBR
tba
70
Tim Charmley
M50
Tattenhall Runners
GBR
tba
72
Nigel Crompton
M55
Pensby Runners
GBR
tba
83
Lance Ball
M50
Wrecsam Triathlon Club
GBR
tba
111
Steve Edwards
M50
GBR
tba
117
Darran Wilson
M50
Run Sandymoor
GBR
tba
126
Paul Chrisp
M55
Delamere Spartans
GBR
tba
128
Jon Moorhouse
M50
GBR
tba
M60
(8)
6
David Malatynski
M60
Raccoon Racing
GBR
tba
14
Geoff Hand
M60
Spectrum Striders
GBR
tba
20
Robert7 Mills
M60
Stubbington Green
GBR
tba
33
Philip Jones
M60
Baildon Runners
GBR
tba
78
Jeff Adams
M60
Pensby Runners
GBR
tba
99
Chris Wilcox
M60
Buckley Runners
GBR
tba
118
Richard Paddock
M60
Mercia Fell Runners
GBR
tba
124
Howard Jones
M60
Run Free Fell and Trail Runners Llangollen
GBR
tba
M70
(1)
98
Mariano Capponi
M70
Atletica Senigallia
ITA
tba
Senior Women
(13)
5
Lucy Richardson
WSEN
GBR
tba
7
Jodie Haggerty
WSEN
GBR
tba
12
Claire Hand
WSEN
GBR
tba
17
Kla Jones
WSEN
GBR
tba
27
Cheryl Tanner
WSEN
Run4all neath
GBR
tba
44
Rachel Jones
WSEN
South Cheshire Harriers
GBR
tba
47
Caroline Jenkins
WSEN
Dolly Mixtures
GBR
tba
51
Tammy Hague
WSEN
Rotherham Harriers & AC
GBR
tba
64
Shirin Shabestari
WSEN
GBR
tba
79
Juliette Baron
WSEN
Cosatrail Toulouse
FRA
tba
103
Katy Baugh
WSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
108
Kim Mills
WSEN
Holt & farndon runners
GBR
tba
125
Catharine Crossley
WSEN
Macclesfield Harriers & AC
GBR
tba
F40
(19)
3
Carrie Robinson
W45
Trail running association
GBR
tba
39
Jane Atkinson
W45
GBR
tba
41
Rebecca Jones
W45
GBR
tba
45
Henderson Joanne
W40
GBR
tba
48
Rebecca Good
W40
Run Free Fell Runners
GBR
tba
54
Catherine Lawrence
W40
Northwich running club
GBR
tba
58
Emma Heath
W40
GBR
tba
60
Kathryn McKee
W40
GBR
tba
68
Olive Bigmore
W40
Northwich Running Club
GBR
tba
71
Kate Whitfield
W45
Mercia Fell Runners
GBR
tba
73
Michelle Harris
W45
GBR
tba
82
Grundy Allison
W40
Tattenhall Runners
GBR
tba
84
Louise Gordon
W45
South Cheshire Harriers
GBR
tba
85
Laura Millard
W45
GBR
tba
88
Kate Lightfoot
W45
Tattenhall Runners
GBR
tba
90
Agnieszka Kaminska
W40
GBR
tba
96
Susanna Castella
W40
GMA Burriac Runners
ESP
tba
102
Rebecca Massey
W45
Tattenhall Runners
GBR
tba
129
Hannah Moorhouse
W45
GBR
tba
F50
(7)
28
Diane Jacks
W50
Wrekin Orienteers
ENG
tba
32
Jennie Buckler
W50
GBR
tba
43
Anne Buckley
W50
GBR
tba
92
Suzanne Lynn
W50
South Cheshire Harriers
GBR
tba
93
Linda Jones
W50
Wrexham aac
GBR
tba
94
Beverley Goodson
W50
Deestriders RC
GBR
tba
100
Fiona Robinson
W50
Deestriders RC
GBR
tba
F60
(1)
119
Menai Baugh
W60
Denbigh Harriers
GBR
tba
F70
(0)